MENU
klinika
Zhgënjehen fanset

Adam Lambert konfirmon lidhjen gay

E kam dashur dhe e dua Selenën por...

Justin Bieber tregon kë dashuron vërtetë

Justin Bieber është shpesh në syrin e medias për historinë me bashkëshorten Hailey. Por nuk...

Ata duhet të...

Tayna vjen me një mesazh për ata që urrejnë

Tayna e cila po shijon sukses me hitet e sajtepër të pëlqyera së fundmi gjithashtu...

" Të paaftët vlerësohen ..."

Orgesa Zaimi deklaratë kundër kolegëve

Këngëtarja Orgesa Zaimi është shumë aktive në rrjetet sociale dhe shpesh ndan me fansat momente...

Dyshimet e para

Georgina Rodriguez sërish shtatzanë?

A janë modelja dhe Cristiano Ronaldo në pritje të një tjetër fëmije? Partnerja e Cristiano...

Ja si rikthehet pas 8 vitesh

Anxhelina Hadërgjonaj gati videoklipin e fundit

Duket se Anxhelina ka vendosur të rikthehet sërish. Ajo ka dhënë disa intervista për mediat...

Më pak shpenzime për të bijën

Zgjidhet mosmarrëveshja për Rob Kardashian

Rob Kardashian ndihet i lehtësuar që  nuk duhet të paguajë 20 mijë dollarë në muaj...

Deklarata e saj

Aktorja: Mëmësia s’më pengon…

Aktorja me origjinë shqiptare Eliza Dushku është në pritje të ëmbël, e me sa duket...

Në listën e autobiografive më të mira

Libri i Michelle Obamas, mbi 10 milionë kopje të shitura

Libri i Michelle Obamas është në rrugë të mbarë për t’u bërë autobiografia më popullore...

Fillojnë thashethemet

Rihanna mbjell dyshime

Së fundmi Rihanna ka ngritur në rrjetet sociale aludimin se ajo mund të jetë në...

"Besoj në mrekulli"

Fjolla Morina më shumë se e lumtur

Fjolla Morina ka treguar se po kalonte një periudhë të vështirë në jetën e saj...

Çifti drekonte, pre e paparacëve

Nicolas Cage, martesë për herë të katërt

Nicolas Cage së shpejti do të kurorëzojë dashurinë e tij më të re në martesë....