MENU
klinika
Nuk kam patur fat me vajzat

Ed Sheeran, dikur pre e bullizmit

Publikon foto

Almeda Abazi look i ri ?

Almeda Abazi ka zgjedhur që këtë periudhë të bukur të jetës së saj, ta ndajë...

Akuza nga Islanda

Telashet nuk kanë të sosur për Justin Bieber

Telash i ri për Justin Bieber, Kohët e fundit është përfolur që ai nuk po...

Po regjistrohej një videoklip

Vetëvritet gjatë xhirimeve aksidentalisht

Vetëm një javë pasi Justin Carter arriti të realizonte këngën e tij të fundit, 35-vjeçari...

Falje për publikimin e bërë

Reagon Zayn Malik pas deklaratës që habiti fansat

Zayn Malik ka shokuar fansat kur shkroi pak ditë më parë në Twitter se është...

J Lo këshillon

Burrat nën 33 vjeç janë të padobishëm

JLO ka pasur disa lidhje, dhe një këshillë nga këngëtarja nuk do të konsiderohej e tepërt,...

Surprizë në mes të skenës

Anxhela Peristeri feston ditëlindjen

Anxhela Peristeri është ndër këngëtaret më të mira të muzikës live dhe performancat e saj...

Muzika rock në zi

Ndërron jetë këngëtari i njohur

Këngëtari dhe kompozitori i famshëm Scott Walker ka ndërruar jetë. Scott Walker, yll i “The Walker...

Krenare për origjinën

Për çfarë është paragjykuar Adrola Dushi ?

Adrola Dushi është një prej modeleve shqiptare të konkurseve të bukurisë më të komentuara edhe...

Sinan Hoxha përgjigjet

A është Andrra shtatzanë?

Kohët e fundit është përfolur në mediat rozë për një shtatzani të mundshme të bashkëshortes...

Flet publikisht për ndjenjat

“E dua Cardi-n”, Offset pranon gabimet

Offset ka tradhtuar  këngëtaren Cardi B. pak kohë më parë. Por pak kohë më vonë,...

"HBO" ndez reagimet

Edhe Diana Ross në mbrojtje të Michael Jackson

Pa reagimit ditën e djeshme të këngëtares dhe aktores Barbara Streisand, një tjetër këngëtare dhe...