MENU
klinika
" Foshnja nuk lëvizte ..."

Maja flet për çastet e vështira që përjetoi

I pasur por modest

Kampioni i boksit jeton në thjeshtësi

Zotëron 34 milionë euro, por kampioni Anthony Joshua ka zgjedhur të bëj një jetesë modeste....

“Ëndërr e prerë”

“Jericho” sjell Dritëro Agollin

Edhe një këngë tjetër e re i është bashkuar një numri të madh prurjesh muzikore...

Zotëron një motoskaf

Po afron vera, Gjiko fillon blerjet

Këngëtari i hip hopit Gjiko i cili është duke shijuar ndjesinë e të qenit baba...

Edhe Hana shik

Mozik jetë e shtrenjtë dhe me stil

Mozzik duket se po përkujdeset që edhe vajza e tij të jetë me stil, ashtu...

Ora: Nuk pendohem për asgjë

Sot e famshme, por dikur nuk ishte e lehtë

Ajo është një prej këngëtareve me origjinë shqiptare më të njohura në botë por mund...

Komentuesi merr përgjigjen

Përse nuk ke gjetur një burrë të mirë?

Iva Tiço është një ndër gazetaret simpatike të medias shqiptare. Megjithatë donjëherë njerëzit zgjedhin të...

"Zëri ndryshoi jetët tona"

Elita Rudi dhe Gjiko shijojnë prindërimin

Një muaj më parë Elita rudi dhe Gjiko u bënë prindër të një vogëlushi të...

Publiku shqiptar meriton të tilla koncerte

Capital T në koncertin e Drake

Këngëtari i njohur shqiptar, Capital T ishte i pranishëm në koncertin e Drake në Irlandë....

Rikthejnë një këngë të vjetër

Ja çfarë nuk dini për “Harrova” nga Tuna dhe Armend

Këngëtarja Tuna që prej disa ditësh ka publikuar së fundmi albumin e saj më të...

Urimi i ngrohtë i Amit për Ermalin

Ermal Mamaqi feston ditëlindjen

Jemi mësuar ta shohim në ekran çdo javë me humorin i tij pikant të përcjellë...

Ndërkohë, në pirtje të fëmijës së parë

Amy Schumer nuk e fsheh autizmin e bashkëshortit

Amy Schumer, e cila pret fëmijën e saj të parë me Chris Fischer, zbuloi se...