MENU
klinika
Fill pas fejesës, akuzat

Ish-miku i Rodriguez: Ai po e tradhton J.Lo

Autopsia, rezultatet e para

Keith Flint kreu vetëvrasje duke u varur

Autopsia tregoi se Keith Flint, i cili u gjet i vdekur më 4 mars në...

Të vërteta abuzimet sexuale?

Paris Jackson: Po mundohen t’i shkatërrojnë reputacionin

Flet e bija e Michael Jackson: Po mundohen ta shkatërrojnë reputacionin e babait tim Pasi...

Tregu muzikor sot

Flet vokalisti i Elita 5: ” Sot zhvishen për t’u klikuar”

Në një intervistë Arif Ziberi ka folur për këngëtarët e rinj duke pohuar se janë...

Artisti italian

Admiron Putin, Al Bano futet në “listën e zezë”

Pak ditë më parë, Al Bano dhe Romina lajmëruan se do të publikonin albumin e...

“So Am I”

Ava Max, çfarë suksesi! 3 mln shikime në 3 ditë

Pas suksesit të padiskutueshëm që pati me projektin e saj muzikor “Sweet but Psycho”, shqiptarja...

Publikohet me 17 Mars

Libër i ri me gatime nga Action Bronson

Më herët ka publikuar videon e realizuar në Kosovë, ku kishte qëndruar për festivalin “Sunny...

Zbulohet arsyeja

Këngëtarit shqiptar i ndalohet hyrja në SHBA

Janë të shumtë këngëtarët shqiptarë që udhëtojnë shpesh drejt Shteteve të Bashkuara të Amerikës për...

Rikthim pas 6 vitesh

Dido me album të ri dhe turne

Këngëtarja e famshme britanike, Dido po vjen me albumin më të ri muzikor pas një...

Këngëtari i famshëm

Naomi, në Hong Kong me të dashurin 23 vite më të ri!

Ka disa kohë që qarkullojnë thashetheme për një romancë mes modeles Naomi Campbell dhe këngëtarit...

Lutuni për mua

Justin Bieber flet për problemet me depresionin

Fansat e këngëtarit janë tronditur nga deklarata e tij e bërë së fundmi. Publikimi i...

Dedikim

Julian Deda na njeh me anëtarin më të ri të familjes

Julian Deda, aktori i njohur  ka dhënë lajmin se një tjetër anëtar i është shtuar...