MENU
klinika
Shpenzime marramendëse

Nuk ka paqe për Meghan! Mediat zbulojnë vilën luksoze

Motrat Vjollca në konkurencë

Në dy ekrane të ndryshme, në të njëjtin orar

Është përfolur vazhdimisht në media rreth rikthimit të Marina Vjollcës në ekran, mirëpo asnjëherë nuk...

Dasma brenda këtij viti

Mc Kresha ‘lidh këmbët’, fejohet me vajzën nga Prishtina

Reperi Mc Kresha i ka dhënë fund beqarisë. Burime për Zëri.info bëjnë me dije se...

Ja sa fiton!

Sa shpërblehen yjet? Kush është aktorja më e paguar?

Scarlett Johansson shpallet aktorja më e paguar në botë. Aktorja e njohur kryeson listën e...

Rrëfimi i aktorit hollivudian

15-vjeçari që kishte marrëdhënie intime me Marilyn Monroen

Aktori Gianni Rosso, i cili u bë i famshëm për rolin e tij në filmin...

VIDEO/ Errësirë në mes të ditës!

Pamje apokaliptike nga zjarri në Amazonë

Zjarri masiv dhe tymi në pyjet e Amazonës, ka krijuar pamje apokaliptike në Brazil. Në...

Filloni që sot...

“Jam i sigurt që këto janë 5 mënyrat për t’u bërë i pasur”

“Suksesi është të arrish atë që do. Lumturia është të duash atë që ke arritur”...

Mjekët ngrenë alarmin

Pse nuk duhet të vishni xhinse të ngushta?

Xhinset e ngushta mund të dëmtojnë seriozisht muskujt dhe nervat tuaja, paralajmërojnë doktorët. Mediat ndërkombëtare...

“Më kapi mamin për fyti!”

Pas 16 vitesh zbulohet arsyeja e sherrit

Fëmijët e viteve ’90, me siguri do të kujtojnë si një prej lajmeve më të...

Sfidojnë Meghan Markle dhe Princ Harry

William dhe Kate zgjedhin fluturimet low cost

Princi William, bashkëshortja e tij Catherine dhe tre fëmijët e tyre kanë zgjedhur të udhëtojnë...

Bëhen bashkë emrat e mëdhenj të kinematografisë

Pas 30 viteve mungesë, rikthehet Vera Veizi

Aktori dhe producenti i njohur, Ermal Mamaqi, do të sjellë shumë shpejt filmin e tij...

Ditë zie për këngëtaren

Dhurata Dora humb njeriun e dashur

Këngëtarja e njohur Dhurata Dora performoi në Algjeri dhe ngriti publikun në këmbë me hitet...