MENU
klinika
Vetëm pak kohë pas lindjes së djalit

Aktori i njohur zbulon planet e dasmës

'Si mund ta jepni kështu lajmin e bukur?'

Bashkëshortja e Gaz Pajës flet për shtatzaninë

Prej kohësh në media përflitej se aktori i njohur i “Portokalli” Gaz Paja dhe bashkëshortja...

Fotografohet me vajzën e vogël

Blendi Fevziu kalon pushimet në Bahamas

Prej disa ditësh Blendi Fevziu ndodhet me pushime në Bahamas, nga ku ka postuar plot...

Ka një dedikim të ëmbël për Rominën

Erik Lloshi publikon foton nga albumi i martesës

Erik Lloshi ka kurorëzuar dashurinë me partneren e tij Romina në një ceremoni mjaft elegante...

Pritjes i erdhi fundi!

Jozefina Topalli bëhet gjyshe për herë të parë

Një lajm i bukur vjen sot nga familja Topalli. Vajza e tyre, Megi Topalli ka...

Ja cila është fusha që do t'i jap famë

Pas muzikës Bleona Qereti kërkon sukses tek…

Bleona Qereti po kërkon një tjetër sukses ndërkombëtar përpos muzikës. Këngëtarja shqiptare ka lidhur kontratë...

Ende nuk është zbulur qëllimi i vizitës...

Aktorja turke viziton memorialin “Adem Jashari”

Me sa duket, vizita e aktores së famshme turke Semra Dinçer në Kosovë, lidhe edhe...

Surprizë!

Bes Kallaku bën pjesë të filmit reperin e famshëm

Pak kohë më parë, aktori i humorit Bes Kallaku bëri të ditur se do të...

Pasuria e vetme është...

41-vjetori i vdekjes së Elvis Presley-t

Sot është 41-vjetori i vdekjes së këngëtarit të njohur të muzikës rock Elvis Presly. Ai...

“Ata që po shqetësoheshin"...

E akuzuan se vodhi këngën, reagon Era Istrefi

Kënga e Era Istrefit me reperin rus Allj, “Sayonara Detka”, u prit mjaft mirë nga...

“Tropoja të do!”

Ermal Mamaqi takon ‘Marcon from Tropoja’

Ermal Mamaqi ka pozuar përkrah aktorit të famshëm Liam Neeson. Për ju që s’e njihni,...

“18 vjet më parë nuk e kuptoja!”

Dedikim i veçantë/ Aurela Gaçe me Skerdin për dore

Aurela Gaçe është bërë romantike dhe ka publikuar sot një foto me partnerin e saj...