MENU
klinika
Buzë detit dhe e buzëqeshur

Foto/ Floriana Garo tregon barkun e rrumbullakosur

Feston 29-vjetorin e lindjes

Greg Rama ndan foton me një shënim të veçantë

Djali i kryeministrit Edi Rama, Greg Rama sot feston 29-vjetorin e lindjes. Ai ka ndarë...

Mes puthjeve, përqafimeve dhe...

Luana Vjollca poston fotot e ëmbla të pushimeve

Luana Vjollca është një nga moderatoret më të njohura dhe të preferuara të publikut shqiptar....

Arsyeja paska qenë një tjetër femër

Zbulohet kush ‘e ndau’ Ilda Bejlerin nga Shakohoxha

Është zbuluar më në fund arsyeja e sherrit mes moderatores Ilda Bejleri dhe komentatorit Dritan...

Ishte shtatzënë teksa celebroi dashurinë

Moderatorja prezanton për herë të parë vogëlushen

Ishte fillim gushti kur u tha se moderatorja shqiptare Genta Cana është bërë nënë për...

Vetëm 2 muaj më parë u bë baba

Sidrit Bejleri na prezanton të voglën e familjes

Këngëtari dhe bashkëpunëtori i programit “Shqiptarët për shqiptarët”, Sidrit Bejleri u bë baba për herë...

Alketa Vejsiu nuk përmbahet: Je e freskët si limon

‘Plas’ dashuria mes VIP-ave shqiptarë

Sigurisht që një ndër ikonat e modës në Shqipëri mbetet dhe Jonida Maliqi, e cila...

Shumë e vogël dhe shumë e talentuar

Stërmbesa e Enver Hoxhës habit me talentin e saj

Rezarta Shkurta prej vitesh është larguar nga muzika. Tashmë ajo i është dedikuar pasionit të...

Ndihem si 24-vjeçe

Moderatorja ‘e djeg’ për 42-vjetorin e lindjes

Ish-Miss Shqipëria ’95, Hygerta Sako, është një nga më të komentuarat në rrjetet sociale. Ajo...

Një vit të martuar

Sara tregon surprizën që Ledioni i bëri për përvjetor

Sara Hoxha dhe Ledion Liço festojnë sot përvjetorin e tyre të parë të martesës! Bukuroshja...

E paska përjetuar shumë keq

Rrëfehet Bieta, ja çfarë kalova pas lindjes së djalit

Dy vite më parë, moderatorët e njohur Bieta Sulo dhe Alban Dudushi, u bënë prindër...

Festa e Kurban Bajramit

Reperi bën gjestin madhështor për nevojtarët

Ditën e sotme, besimtarët muslimanë festojnë Kurban Bajramin dhe reperi i njohur Azet ka bërë...