MENU
klinika
Në mes të koncertit!

I patë të gjitha, por jo të dashurin e Duas që kërcen valle shqiptare

“M’u shemb bota”

E ëma ndërroi jetë, Ardit Gjebrea prek me fjalët

Ardit Gjebrea është pa dyshim personi më influencë dhe kaq i dashur për publikun në...

Provojeni!

Kripa e detit, maska natyrale e flokëve

Na ka ndodhur shumë herë që gjatë plazhit të jemi të detyruar t’i mbajmë flokët...

Dy ikonat e filmit

Stallone dhe Lundgren, bashkë në një serial televiziv

Aktorët e famshëm Sylvester Stallone dhe Dolph Lundgren janë ribashkuar dhe do të punojnë së...

"Tregoji botës, sa shqiptar je"

Dua Lipa ndez Prishtinën me Shotën!

Nata e dytë e festivalit ‘Sunny Hill Festival’ që po mbahet në Kosovë, rezultoi vërtet...

Përçahen dy miket

I dhuroi veshkën, Selena Gomez nuk i flet më shoqes

Selena Gomez ka nëntë muaj që nuk kontakton më shoqen e saj të ngushtë që...

“Smart works”

Meghan nuk ndalet, një linjë veshjesh për bamirësi

Nuk ndalet Meghan Markle. Pas lajmi se dukesha e Sussex do të jetë redaktore nderi...

Foto

Ami “ndez” rrjetin me foto nga pishina, komenti i Ermalit s’pritej

Bukuroshja Amarda Toska ka “ndezur” rrjetin me një foto tepër provokuese nga pushimet. Ai rrallëherë,...

Incidente vdekjeprurëse...

Ja çfarë thonë ekspertët për zhytjen pas ushqimit!

Është folur shumë për faktin që pas ngrënies, nuk duhet hyrë menjëherë në ujë. Por...

Ndiqni hapat!

Si të përballoni kthimin në punë pas pushimeve verore

Rikthimi në punë pas pushimeve mund të jetë i mundimshëm… Lexoni më poshtë disa këshilla...

Çfarë paske bërë Meghan?

Trondit motra e Meghan: Ajo duhej të digjej në kishë

Ajo është gjithnjë në qendër të vëmendjes për të bërat dhe të pabërat e saj....

Detaje...

5 rregulla të thjeshta për përdorimin e celularit në plazh!

Ka sjellje në plazh që mund të jenë të bezdisshme. Ndoshta nuk e kemi parasysh...