MENU
Vjen reagimi i ashpër i saj

Gigi Në lidhje me ish të dashurin e Selena Gomez?

Video

John Legend, zëri pas asistentit vokal “Google Assistant”

Pyet “Përshëndetje, Google” dhe të përgjigjet John Legend. Këngëtari është zëri pas asistentit vokal “Google...

Dua përballë Bebes

Sërish konkurrencë për këngëtaret shqiptare

Të enjten janë zbuluar nominimet e Billboard Music Award 2019. Dhe dy këngëtaret me origjinë shqiptare,...

Pamja e tyre shton padurimin

Kjo është data e publikimit të bashkëpunimit nga motrat Istrefi

Era Istrefi ka publikuar sot posterin e klipit të ri që do të publikohet shumë...

" E doja atë rol..."

“Sirena e vogël” nuk ka rol për Lindsay Lohan 

Lindsay Lohan kishte shprehur prej kohësh që donte të luante “Sirenën e vogël” në 30-vjetorin...

" Nuk është dobësi..."

Reagon i dashuri i Britney Spears pas shtrimit në psikiatri 

Britney Spears është shtruar në një qendër që trajton probleme të shëndetit mendor, pasi vuante...

Fakte që hedhin poshtë përdhunimet

Çfarë zbulohet në dokumentarin e errët “Leaving Neverland”?

Publikimi i dokumentarit të diskutueshëm, “Leaving Neverland”, solli me vete një sër reagimesh për jetën...

I bashkohet kastit të aktorëve

Vin Diesel nga “Fast and Furious” tek  “Avatar”

Vin Diesel do të jetë pjesë e kastës së aktorëve që do të luajnë në...

Arsyeja përse zgjodha SHBA

Djali i Bekim Fehmiut: “Urrejtja për shqiptarët”

Uliks Fehmiu, djali i aktorit të ndjerë shqiptar, Bekim Fehmiu ka treguar disa detaje rreth...

"Jam njeri..."

Georgina Rodriguez flet për shtatzaninë e përfolur

Pak kohë më parë kanë qarkulluar mjaft lajme të cilat aludonin  se partnerja e Cristiano Ronaldos,...

"Më kanë ofenduar dhe poshtëruar"

Në tjetër rrëfim befasues nga Fifi

Fifi sërish në vëmendje por këtë herë jo për lidhje dashurie ao suksese profesionale por...

Prej 3 vitesh së bashku

Ndarje përfundimatare për Çiljetën dhe Alban Hoxhën?

Prej thuajse tre vitesh, Çiljeta Xhilaga dhe Alban Hoxha janë në një marrëdhënie me njëri-tjetrin....