MENU
klinika
Ç’do ndodhë tani me stafin?

Mbyllet televizioni “InTV”

Era Istrefi apo Silva Gunbardhi?

Këngëtaret shqiptare “kokë më kokë” për 1 miliardë klikime

Dy prej këngëve që kanë bërë bujën më të madhe në tregun shqiptar dhe jo...

'Ja dola të mos ha dru'

Ermali publikon foton e Amit dhe ka një këshillë për të gjithë çiftet

Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi janë një ndër çiftet më të dashur në showbiz-in shqiptar....

Ja çfarë shkruajnë mediat e huaja

Fama e moderatores Viola Spiro i kalon kufinjtë

Fama e moderatores sportive Viola Spiro i ka kaluar kufijtë. Ajo është bërë tashmë e...

Ja cilat janë projektet e reja

Bes Kallaku takon Riberyn: I ktheva kasaforten e shtëpisë…

Prej disa ditësh Bes Kallaku ndodhet në Itali ku po merret me filmin e tij...

‘Dita e parë ishte dhe e fundit’

Blendi Fevziu tregon pse braktisi karrierën si pedagog

Gazetari i njohur Blendi Fevziu ka treguar në emisionin e tij mbrëmjen e kaluar një...

Arriti të rrëmbente zemrat e publikut

I riu autik fitues i “American got talent”

Konkursi i talenteve të reja ‘America’s Got Talent’ përfundoi sezonin e 14-të dhe fitues u...

Detajet

Tragjike, vdes gjatë lindjes gazetarja shqiptare

Gazetarja e RTK-së, Ardita Sylejmani, ka ndërruar jetë në Budapest të Hungarisë. Gazetarja me prejardhje...

Çfarë i bënë bashkë 2 këngëtaret

Dua Lipa dhe Katy Perry së bashku në Indi

Dua Lipa vazhdon të jetë mjaft aktive dhe e angazhuar në muzikë, teksa këtë vit...

E fshehtë mbetet nusja, ende...

Martohet stilisti i njohur shqiptar

Stilisti i njohur Niko Komani ka dhënë lajmin e bukur se së shpejti do të...

‘Time Capsule’ ja kur do të mbahet...

Shtyhet koncerti i shumëpërfolur i Capital T

Koncerti ‘Time Capsule’ i Capital T nuk do të mbahet më datën 19 shtator. Pas...

Zbuloni sa merr aktori turk...

Paguhet ‘një thes me para’ për një reklamë

Kivanç Tatlitug është një nga personazhet më të famshëm në Turqi, por jo vetëm. Përveç...