MENU
klinika
Ndikimi i ngjarjes tek reperi

Gold AG mesazh Serbisë: Tash nuk vdes prej plumbi, por…

Deklarata

Ellen DeGeneres: Jam sulmuar seksualisht nga njerku 

Ellen DeGeneres ka zbuluar se është sulmuar seksualisht nga njerku i saj në adoleshencë. Moderatorja...

Video

Një dokumentar për romancën e Leonard Cohen

Së shpejti në dokumentar për romancën e këngëtarit Leonard Cohen dhe muzës së tij. Romanca...

Urimi

Vesa Luma, dedikim i veçantë në ditëlindjen e djalit

Sot është një ditë e veçantë në familjen e Vesa Lumës dhe Big Bastës. Djali...

"Mendoja se..."/ Video

Mc Kresha rrëfen një nga momentet më të vështira

Mc Kresha pa diskutim është një prej këngëtarëve shqiptarë më të dashur për publikun dhe...

"Merrni në konsideratë si ndihem..."

Iggy reagon pas publikimit të fotove nudo

Gjatë fundjavës Iggy Azalea është kthyer në personazhin kryesor në rrjetet sociale, për shkak të...

Priten dy hite brenda këtij viti

Zbulohet emri me të cilin Rita Ora bashkëpunon

Mediat e huaja raportojnë se ylli i muzikës pop ka regjistruar në fshehtësi  dy këngë...

Edhe tur veror në trojet shqiptare

Arilena, gati një bashkëpunim ndërkombëtar

Para gjashtë muajve solli këngën e fundit që u mirëprit prej fansave dhe publikut të...

Rrezikoni të...

Njihuni me riskun që mund t’ju vij nga palestra

Sipas shkencëtarëve, ekziston edhe një anë me të cilën rrezikojmë nëse shumë kohë zgjedhim ta...

Nuk do ta besoni arsyen!

Marilyn Monroe u vra nga CIA

Marilyn Monroe u vra nga CIA, ajo dinte më shumë se ç’duhej mbi alienët. Sipas...

Foto

Dua Lipa me pamjen e “Dangerous woman”

Dua Lipa është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtar.   View...

"Nuk e di ku ndodhet tani..."

Ronela Hajati zbulon misterin e puthjes së parë

Këngëtarja e njohur RonelaHajati ka zbuluar disa gjëra më shumë lidhur me jetën e saj...