MENU
klinika
Ka një mesazh për mamanë e tij

15-vjeçari fiton 2 mln euro me Fortnite!

Lëvizje të bujshme në merkato

Lukaku pranë Juves/ Interi hidhet në sulm për alternativën B

Romelu Lukaku pritet të mbetet “ëndrra e një nate vere” për Interin, pasi belgu është...

Agresori hyn në qendrën stërvitore

Terror tek Bayerni/ Trajneri Kovac sulmohet me thikë!

Një moment tmerri për trajnerin e ka mpionëve të Gjermanisë, Niko Kovac, në seancën e...

"Nuk e shijoj kohën e lirë"

‘Zbrazet’ Mourinho: Jam zjarr përbrenda!

Jose Mourinho vijon të jetë i papunë, por emri i tij lidhet me stolin e...

'Venitet' dashuria për francezin

Zidane i padëshiruar tek Real Madrid!

Në futbollin modern vija ndarëse mes suksesit dhe dështimit është shumë e hollë. Edhe nëse...

Akuzat për përdhunim

Prokuroria braziliane merr vendimin për Neymar!

Në pritje për të mësuar të ardhmen e tij në futboll, braziliani Neymar ka marrë...

6 vite e dëmtuar

Komentatori i famshëm bën gjestin e madh për luftëtaren!

Komediani i mirënjohur i cili është edhe komentatori kryesor i UFC, Joe Rogan, ka bërë...

Tifozi racist

Klubi i Premier League merr vendimin ekstrem

Nëse ka diçka që nuk tolerohet te Chelsea, ai është racizmi. Konfirmimi për këtë vjen...

Sezoni i vështirë

Sarri i ‘vë syrin’ shkodranit, Hysaj në udhëkryq!

E ardhmja e Elseid Hysajt është kthyer në telenovelë. Shqiptari është “transferuar” tek Atletico Madrid-i,...

Aventurë e re, numër i ri në fanellë

Durant zyrtarizon ndryshimin e madh

Kevin Durant, përmes një postimi në rrjetet sociale, ka konfirmuar se përveçse ka ndryshuar skuadër...

Okazaki hap kapitull të ri

Kampioni i Premier League transferohet në Spanjë

Malaga ka finalizuar transferimin e sulmuesit japonez Shinji Okazaki, ai ishte lojtar i lirë pasi...

Arrihet marrëveshja

Everton “rrëmben” talentin e Juventusit

Pritet vetëm zyrtarizimi, por transferimi i Moise Kean te Everton është i mbyllur. Klubi anglez...

REKLAMA