MENU
klinika
Ishte ëndrra e Liverpool në merkato

Zyrtare/ Betis realizon surprizën e vitit, blen yllin e Lyonit!

"Mos mendoni se po qahem"

Shpërthen Klopp: Kjo është e papranueshme!

I intervistuar nga “Daily Star”, Jurgen Klopp ka kritikuar kalendarin e të gjitha kompeticioneve futbollistike,...

Zikaltërit përgatisin një tjetër largim të rëndësishëm

Roma-Inter, mega-operacion me shkëmbime të bujshme!

Matteo Politano mund të jetë një nga lojtarët e tjerë të Interit, që mund të...

Dy yje plus para

Juventus e ka seriozisht për Neymar/ Superofertë PSG-së!

Nga faqet e “El Mundo Deportivos” vjen një lajm sensacional rreth merkatos së Juventusit. Sipas...

Faza eleminatore

Hidhet shorti i Europianit/ Shqipëria në grup me Serbinë!

Në Mynih (Gjermani) është hedhur shorti i grupeve të fazës eliminatore të Kampionatit Europian të...

Debutojnë Griezmann e De Jong

Nuk mjafton Rakitic/ Chelsea thyen Barcelonën!

Chelsea ka fituar miqësoren ndaj Barcelonas 2-1 në një atmosferë të bukur në stadium dhe...

"Ëndrra e tij e madhe është që..."

Vettel larg Ferrarit/ Drejtuesit e “kokëkuqes” zbulojnë të vërtetën!

Sebastian Vettel nuk do të largohet nga Ferrari pavarësisht rezultateve të dobta të këtij sezoni....

Mbrojtësi zbulon prapaskenat!

United hoqi dorë nga De Ligt, se kishte babain e shëndoshë!

Mbrojtësi holandez Matijas De Ligt ishte një nga emrat më të spikatur në këtë merkato....

Trajneri zikaltër takohet me drejtuesit

Marotta qetëson Conten/ Jep lajmin e shumëpritur për tifozët!

Një takim mjaft i rëndësishëm është mbajtur në Nanjing për të ardhmen e Interit, teksa...

Kontakte me klubin elitar

Ibrahimovic përgatit rikthimin e bujshëm në Itali

Në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Zlatan Ibrahimovic është në qendër të vëmendjes për atë...

Zgjedh ekipin e ri

Mbappe bën me ‘dhimbje koke’ PSG-në, refuzon rinovimin!

Një lajm i bujshëm ka ardhur nga Franca: Kylian Mbappe ka refuzuar të rinovojë me...

Pritet zyrtarizimi

Milan ‘hap thesin’/ Akord “faraonik” për yllin e Atleticos!

E pabesueshme ajo që ndodh! Milani dhe Atletico Madrid janë pranë arritjes së akordit “faraonik”...

REKLAMA