MENU
klinika
Mposht Bjellorusinë

Kombëtarja U-20 surprizon në Europian

Vjen pergjigjia e Man. United

Conte ‘ngre zërin’/ Inter ofertë për Lukakun

Inter dhe Manchester United janë takuar në Singapor, aty ku për pak minuta do të...

Merkato

Liverpool blindon egjiptianin , ofertë “faranoike” për Salah

Triumfi në Champions League ka vënë në gjumë të thellë Liverpool. Të kuqtë e Klopp...

"Jam si një anije pa busull"

Shokon Allegri: Kam hequr dorë nga futbolli…

Prej gati dy muajsh, që kur përfundoi sezoni 2018-2019 i Serisë A trajneri Massimiliano Allegri...

Thirrjet skandaloze në stadium

“Kosova është Serbi”/ UEFA ‘dush të ftohtë’ racistëve!

Racizmi nuk ka vend në futboll dhe UEFA ka nisur një luftë të fortë në...

"Stoli i artë"

Reali mund të arkëtojë 300 mln euro nga rezervat!

Reali i Madridit ka shpenzuar 315 milionë euro këtë verë për përforcime, por kjo është...

"Iu futa boksit sepse..."

Florian Marku tregon historinë e dhimbshme!

‘Luftëtari’ Florian Marku prej 9 muajsh i është futur boksit profesionist, pasi la MMA-në. Shqiptari...

Do të organizojë lojën

Një tjetër amerikan/ Vllaznia nuk ndalet në merkato!

Skuadra e Vllaznisë në basketboll për meshkuj vazhdon të surprizojë në merkaton e verës. Përmes...

Zbulon të vërtetën

Modric te Milani? Maldini thyen heshtjen!

Paolo Maldini dhe Theo Hernandez janë ngacmuar nga gazetarët e pranishëm edhe në lidhje me...

Zi në futbollin shqiptar

E dhimbshme/ Ikona e Tiranës ndahet nga jeta!

Futbolli shqiptar është në zi, pasi ditën e sotme ka humbur jetën ish futbollisti i...

"Ka njerëz që janë të bezdisur nga prania ime..."

‘Zbërthehet’ Klopp: Ja pse nuk rinovoj me Liverpoolin!

Trajneri Jurgen Klopp pak kohë më parë refuzoi rinovimin e kontratës me Liverpool. Kontrata aktuale...

I jep titullin “Mjeshtër i Madh”

Meta vlerëson legjendën e Kombëtares!

Presidenti i Republikës Ilir Meta vlerësoi sot në një ceremonie të veçantë, ish-futbollistin e shquar...

REKLAMA