MENU
klinika
Transferimi për 32 mln euro

PSG realizon goditjen e radhës nga Anglia!

Ndryshon strategjia e Los Blancos në merkato

Mjekët japin lajmin e hidhur për yllin e Realit!

Talenti i Realit të Madridit, Marcos Asensio ka pësuar një dëmtim mjaft të rëndë në...

Vendosin penalltitë

Buffon i ‘pavdekshëm’/ Juventus mposht Interin!

Juventusi fiton derbin e Italisë dhe mund Interin pas 12 penalltish të goditura në total,...

Gjatë konferencës së shtypit

Provokim gjatë fotove/ Plas sherri mes dy luftëtarëve të MMA!

Në konferencën e shtypit të Bellator Dublin, situata doli jashtë kontrollit mes Michael Page dhe...

"Nder për mua"

Barcelona kërkon yllin e Bayernit, ai i ‘shkel syrin’!

David Alaba është një nga lojtarët e dëshiruar nga Barcelona në këtë merkato vere. Mbrojtësi...

Tjetër largim nga bardhezinjtë

Konsiderohet i tepërt/ Mbrojtësi i Juves drejt Premier League!

Ardhja e Matthijs De Ligt te Juventusi ka bërë që e ardhmja e mbrojtësit Daniele...

Ishte ëndrra e Liverpool në merkato

Zyrtare/ Betis realizon surprizën e vitit, blen yllin e Lyonit!

Në Sevilje e merrnin me shaka, bënin baste dhe batuta, kishte edhe sulme ndaj klubit,...

"Mos mendoni se po qahem"

Shpërthen Klopp: Kjo është e papranueshme!

I intervistuar nga “Daily Star”, Jurgen Klopp ka kritikuar kalendarin e të gjitha kompeticioneve futbollistike,...

Zikaltërit përgatisin një tjetër largim të rëndësishëm

Roma-Inter, mega-operacion me shkëmbime të bujshme!

Matteo Politano mund të jetë një nga lojtarët e tjerë të Interit, që mund të...

Dy yje plus para

Juventus e ka seriozisht për Neymar/ Superofertë PSG-së!

Nga faqet e “El Mundo Deportivos” vjen një lajm sensacional rreth merkatos së Juventusit. Sipas...

Faza eleminatore

Hidhet shorti i Europianit/ Shqipëria në grup me Serbinë!

Në Mynih (Gjermani) është hedhur shorti i grupeve të fazës eliminatore të Kampionatit Europian të...

Debutojnë Griezmann e De Jong

Nuk mjafton Rakitic/ Chelsea thyen Barcelonën!

Chelsea ka fituar miqësoren ndaj Barcelonas 2-1 në një atmosferë të bukur në stadium dhe...

REKLAMA