MENU
klinika
17 vite karrierë

Ish-mbrojtësi i Kombëtares ‘var këpucët në gozhdë’!

Destinacionet e mundshme

Nga titullar në të padëshiruar/ Juve i ‘tregon derën’ mesfushorit!

Sami Khedira është shumë pranë largimit nga Juventus dhe destinacioni më i mundshëm është rikthimi...

Ja kush është favorit

Zbulohen pretendentët për Topin e Artë

Cristiano Ronaldo është sërish favoriti kryesor për të fituar Topin e Artë. Siç raporton gazeta...

Ecuri negative në kampionatin europian

Kombëtarja e basketbollit U-20 për të ardhur keq!

Kombëtarja U-20 në basketboll për djem e ka mbyllur në vendin e parafundit fazën e...

Wimbledon

Grand slami londinez ndryshon renditjen e tenistëve!

Pas përfundimit të grand slam-it të Wimbledon nuk ka patur ndryshime të mëdha në renditjen...

Kroati bën kuqezinjtë të ëndërrojnë!

Boban tenton të sjellë “Topin e artë” tek Milani!

Milan i besoi projektin për të ringjallur “djallin” ish-lojtarëve të famshëm të klubit, Maldini-Boban. Dyshja...

Ku do përshtatej më mirë?

Barça ‘braktis’ Neymar/ Gjigandët europianë hidhen në sulm!

Transferimi i Neymar nga PSG te Barcelona vazhdon të mbetet pezull dhe këtë herë jo...

"Demat e Kuq" në Europa League

Nuk ka mrekulli/ Partizani eleminohet nga CHL!

Partizani humb 2-0 me Qarabagun në transfertë dhe rrjedhimisht eliminohet nga Champions League, për ta...

As Bayern, as Dortmund

Ylli i Juventus shkon në Premier League!

As Bayern Mynih dhe as Borussia Dortmund, e ardhmja e sulmuesit Mario Mandzukic nuk do...

Konsiderohet si pasuesi i yllit portugez

Dështimet në merkato/ Milan në sulm për “Ronaldon e ri”

Milan ka hedhur sytë nga Franca, ku me skuadrën e Lille luan sulmuesi 20-vjeçar portugez,...

Mbyllet marrëveshja

Zbulimi i “Kupës së Amerikës” transferohet në Londër!

Nuk ka më dilema dhe alternativa për të ardhmen e sulmuesit brazilian, Everton. 23-vjeçari do...

Dy klube të mëdha hidhen në sulm!

Simeone ‘tradhton’ Hysajn! Blen mbrojtësin anglez!

Elseid Hysaj nuk do të shkojë tek Atletico e Madridit, sikurse ishte raportuar kohët e...

REKLAMA