MENU
klinika
International Champions Cup

Super Handanovic/ Inter mposht Tottenhamin!

Nënshkruan kontratë 5-vjeçare

Everton zyrtarizon blerjen e madhe nga Juventus!

Moise Kean është zyrtarisht një lojtar i Everton-it. Sulmuesi i datëlindjes 2000 është larguar nga...

"Jam tifoz i Realit, që i vogël"

Barcelona prezanton blerjen e katërt të verës!

Barcelona vijon punën për afrimet e kësaj merkato vere. Së fundi, kanë zyrtarizuar nënshkrimin me...

Do të ishte 'qershia mbi tortë'

Guardiola mendon për goditjen finale të merkatos!

Pep Guardiola mendon për goditjen finale në merkaton e kësaj vere. Pas Rodri që u...

Lëvizje surprizë e "Djajve të kuq''

Manchester United arrin marrëveshjen me yllin e Serie A!

Manchester United po punon për afrimin e Mario Mandzukic nga Juventus. Sipas informacioneve të fundit,...

Shkëlqen Sancho

Dortmundi ‘shuplakë’ Bayernit, fiton Superkupën!

Borussia Dortmund është skuadra fituese e Superkupës së Gjermanisë, pasi mundi në finale Bayern Munich,...

Formula 1

‘Mad Max’, më i shpejti në provat në Hungari

Piloti holandez Max Verstappen shfrytëzoi momentin e mirë që po kalon në kampionatin e Formula...

Çelësi është Edin Dzeko

Roma hyn në valle për Icardin!

Transferimi i Mauro Icardit tek Juventusi mendohej si ishte thuajse i kryer, por mesa duket...

Zyrtare

Një madrilen bëhet shok skuadre me Dani Alves!

Sao Paulo vijon të forcojë skuadrën, duke afruar një tjetër veteran nga Europa. Në prapavijë,...

International Champions Cup

Gabon Maldini, United thyen Milanin

Manchester United dhe Milan kanë barazuar 2-2 në ndeshjen e turneut veror International Champions Cup...

Godet ekipi italian

Pas de Ligt, një tjetër yll i Ajax ‘zbarkon’ në Serie A!

Matthijs de Ligt duket se nuk do të jetë lojtari i vetëm që do të...

Nga Franca zbulojnë bombën

Mbappe është i Realit!

Në përfundim, Kylian Mbappe mund të veshë fanellën e Real Madrid. Jo, jo këtë sezon,...

REKLAMA