MENU
klinika
Mbërrin oferta e parë

E bujshme/ Gjigantët londinezë duan Ajetin!

Cilat janë ndeshjet më të forta?

Hidhet shorti i Champions League!

Shorti i hedhur në Nyon të Zvicrës përcaktoi përballjet në fazën e play-off në Champions...

Në gjurmët e të atit

Mick Schumacher fiton garën e parë!

Mick Schumacher regjistron fitoren e parë në karrierë në Formula 2. Djali i 7 herë...

Tratativa drejt dështimit

United tjetër “Jo” Realit për Pogba!

E ardhmja e Paul Pogba mbetet e panjohur, megjithatë në këtë pikë, kur kanë mbetur...

Një e-mail trondit Barcelonën

80 mln euro te tjera për Griezmann

Beteja ligjore mes Atletico Madrid dhe Barcelonës për transferimin e Antuan Griezmann, jo vetëm që...

City 'thyen' Liverpoolin

Guardiola i ‘rrëmben’ Superkupën Klopp-it

Sezoni në Premier League nisi sot zyrtarisht me Superkupën e Anglisë, mes fituesve të Premier...

International Champions Cup

Super Handanovic/ Inter mposht Tottenhamin!

Tottenham-Inter nisi me një ritëm të lartë dhe Lucas shënon golin e avantazhit në aksionin...

Nënshkruan kontratë 5-vjeçare

Everton zyrtarizon blerjen e madhe nga Juventus!

Moise Kean është zyrtarisht një lojtar i Everton-it. Sulmuesi i datëlindjes 2000 është larguar nga...

"Jam tifoz i Realit, që i vogël"

Barcelona prezanton blerjen e katërt të verës!

Barcelona vijon punën për afrimet e kësaj merkato vere. Së fundi, kanë zyrtarizuar nënshkrimin me...

Do të ishte 'qershia mbi tortë'

Guardiola mendon për goditjen finale të merkatos!

Pep Guardiola mendon për goditjen finale në merkaton e kësaj vere. Pas Rodri që u...

Lëvizje surprizë e "Djajve të kuq''

Manchester United arrin marrëveshjen me yllin e Serie A!

Manchester United po punon për afrimin e Mario Mandzukic nga Juventus. Sipas informacioneve të fundit,...

Shkëlqen Sancho

Dortmundi ‘shuplakë’ Bayernit, fiton Superkupën!

Borussia Dortmund është skuadra fituese e Superkupës së Gjermanisë, pasi mundi në finale Bayern Munich,...

REKLAMA