MENU
klinika
Marrëveshja e kryer

Sarri kërkoi 6 largime/ Juventus ‘përcjell’ të parin!

VAR tregohet 'zemërgjerë' me shqiptarin

Xhaka e kthen ndeshjen në boks, shpëton nga i kuqi

Gjysmë ore lojë në ndeshjen Basel-Servette 3-1, e luajtur dje, dhe Taulant Xhaka e humbet...

Shkëlqejne blerjet e reja

Premier League/ United ‘dërrmon’ Chelsean!

Manchester United ka shpartalluar Chelsea-n me rezultatin e pastër 4-0 në Old Trafford. Ishte ndeshja...

Do të ishte 'qershia mbi tortë'

Klubi i Serie A tenton goditjen Franck Ribery!

E ardhmja e Franck Ribery mund të jetë në Serie A, tek Fiorentina. Klubi violë...

Çmimi i Madh i Austrisë

Dovizioso ‘shokon’ Marquez në kthesën e fundit!

Andrea Dovizioso ka fituar Çmimin e Madh të Austrisë dhe ka marrë një fitore që...

Lëvizja e fundit e merkatos

Ylli i Inter do të stërvitet me ekipin e ri të mërkurën!

Ivan Perisic do të largohet nga Interi. Lajmi ka ardhur nga e përditshmja gjermane “TZ”,...

Golat dhe rastet e ndeshjes

Griezmann shënon të parin/ Barça ‘shkatërron’ Napolin!

Barcelona është shumë e fortë për Napolin e Ancelottit. Në miqësoren e dytë brenda pak...

Felix mposht idhullin

Atletico Madrid ‘thyen’ Juventusin!

Atletico Madridi ka mposhtur Juventusin 2-1 në Friends Arena të Stokholmit në ndeshjen e fundit...

Kane, hero në limite

Tottenham e nis me përmbysje spektakolare

Tottenham fiton 3-1, me përmbysje ndaj Aston Villa, në javën e parë të Premier League....

A do ta lejojë Solskjaer?

Roma gjen pasardhësin e Dzeko në Manchester

Roma është në kërkim të një sulmuesi, në mënyrë që të zëvëndësojë Edin Dzekon që...

Zbulohen shifrat e transferimit

Perisic i thotë “Po” Bayernit

Ivan Perisic do ta vazhdojë karrierën te Bayern Munich. Anësori kroat ka pranuar t’i bashkohet...

Derbi i parë sezonal

Hidhet Shorti i Superiores, Tirana-Partizani luhet javën e 6-të

Shorti i hedhur në FSHF ka përcaktuar kalendarin për sezonin 2019/2020 të Superligës. Derbi i...

REKLAMA