MENU
klinika
International Champions Cup

“E 3-ta e verteta”/ Inter mposht PSG-në me penallti!

Detajet e marrëveshjes

Zyrtare: Mbrojtësi i Barcelonës bashkohet me Iniestan në Japoni

Tashmë është zyrtare: Thomas Vermaelen do të luajë në Japoni për dy sezonet e ardhshme,...

Zgjohet Felix, shpërthen Diego Costa

Atletico shkatërron Realin në derbi me 7 gola!

7-3, ky është rezultati i derbit madrilen, Real-Atletico që u zhvillua në SHBA për International...

Frikësohet FSHF

Arena Kombëtare nuk licensohet nga UEFA!

Stadiumi “Arena Kombëtare” mund të mos licencohet nga UEFA për ndeshjen kundër Islandës më 10...

Tradhtia e dytë

Dortmundi braktiset sërish nga ylli i vet!

Në vitin 2013 Mario Goteze mori një vendim të bujshëm: u largua nga Borussia Dortmund...

Vettel 'thyen mallkimin'

Ferrari sundon në Gjermani/ Leclerc më i shpejti

Ferrari rikthehet protagonist në pistë dhe këtë gjë e bën në Hockenheim, aty ku ditën...

Ja çfarë u bë shkak

Tensione tek Reali/ ‘Nxehen gjakrat’ mes Zidane e Modric!

Pas dëmtimeve të Asensio dhe Mendy në kampin madrilen duket se nuk ka vend për...

“Bëhet fjalë për një lojtar të jashtëzakonshëm"

Dani Alves te City? Guardiola merr vendimin!

E ardhmja e mbrojtësit brazilian Dani Alves është ende e paqartë. Kohët e fundit është...

Verdhezinjtë në avantazh për lojtarin

Dortmund ‘hap thesin’/ 42 mln euro për ‘dështimin’ e Barçës!

Sipas “goal.com”, skuadra e Borussia Dortmund ka hyrë në garë për të marrë sulmuesin 22-vjeçar...

Video

E rëndë/ Ozil sulmohet me thika, e mbron shoku i skuadrës!

Fantazisti turko-gjerman i Arsenalit, Mesut Ozil e ka parë veten ngushtë ditën e sotme në...

Njoftimi i Federatës

Zyrtare/ Shqipëria dy ndeshje me Kosovën para Europianit!

Kombëtarja e meshkujve në basketboll do të luajë dy ndeshje miqësore me rivalët e Kosovës...

Pas 5 ditësh në koma

Tjetër tragjedi në ring/ Ndërron jetë boksieri 23-vjeçar!

Brenda pak ditësh boksi ka pësuar një tjetër tragjedi. Pas 5 ditësh në koma ka...

REKLAMA