MENU
klinika
NBA

Lakers nuk bëjnë dot dy fitore radhazi

Trajneri i Kombëtares

Christian Panucci fiton gjyqin në Itali

Christian Panucci është në disa procese gjyqësore civile, madje edhe në Shqipëri ka paditur ish-presidentin...

Premier League, Java 22

United ndalet pas 8 ndeshjesh, mposhtet City

E marta ka qenë ditë tersi për dy ekipet nga Manchesteri, pasi si United, ashtu...

Kupa e Italisë

Piatek ndëshkon Napolin, Milan në 1/2 finale

Milan është skuadra e parë gjysmëfinaliste e Kupës së Italisë, në pritje të fituesit Lazio-Inter...

Shifrat e UEFA-s

Tifozëritë që mbushin më shumë stadiumet

E dini se cila skuadër mbush më shumë stadiumin e vet? UEFA ka bërë publike...

“Arena Kombëtare”

FSHF, gjyq me Tatimet: Na ktheni 2 mln eurot!

Federata Shqiptare e Futbollit ka çuar në gjyq Drejtorinë e Përgjithshme të Tatimeve. Institucioni i...

Mesfushori kosovar

Panucci e ftoi sërish, ai padit FSHF-në

Mesfushori shqiptar i Kasimpasas në Turqi, Loret Sadiku, thuhet se ka angazhuar një avokat në...

Zyrtare nga NAC

Vendimet, pezullohen Khabib dhe McGregor

Më në fund janë dhënë vendimet disiplinoret për luftëtarët e arteve marciale mikse të UFC-së...

Rrëfimi i ganezit të Bylisit

“Më lanë në shi, nëna ime qante”

Nëse në Kategorinë Superiore, problem më i madh janë pagat e pashlyera, situata duket tejet...

Nga Sukaj, tek Ahmataj

Lëvizjet e bujshme sot në futbollin shqiptar

Sot, në futbollin shqiptar janë bërë shumë lëvizje, që nga emërimi i trajnerit të ri...

Mesfushori i Kosovës

Zgjidhet në “top 11”, ai bën shqiponjën

Mbrëmë është zhvilluar ceremonia gala e çmimeve “SFL Award”. Mesfushori kosovar Benjamin Kololli është përzgjedhur...

Mik i Putinit

Milan, rishfaqet interesimi i miliarderit rus

Ku ka zë, nuk është pa gjë. Një shprehje që i shkon për shtat situatës...

REKLAMA