MENU
klinika
Suedezi shënon perlën e radhës

Mosha është thjesht një numër për Ibrahimovic!

Argjentinasi 'bën ligjin' në merkato

Neymar apo Griezmann? Ja kë zgjedh Messi për Barçën!

Ylli i Barcelonës, Lionel Messi, është përfshirë në merkaton e Barcelonës duke kërkuar rikthimin e...

Një emër i madh pason Gegën

Partizani gjen trajnerin e ri!

Largimi i befasishëm i Skënder Gegës nga Partizani la një shije të hidhur tek “Demat...

Paralajmërojnë largimin

Sarri tek Juventus/ Ja si reagojnë lojtarët e Chelsea!

Maurizio Sarrit dhe Juventus, është një martesë që pritet të ndodhë në ditët e ardhshme....

Serbi prek çerekfinalen

Djokovic e kthen në stërvitje!

Në grand slamin e Roland Garros,  janë luajtur ndeshjet e radhës së raundit të katërt....

Rihapet gjithçka në finale

Leonard nuk mjafton/ Warriors befason Toronton!

Golden State Warriors dhe Toronto Rapotors zhvilluan një superndeshje në finalen e madhe të NBA!...

Fund i lumtur për verilindorët

Kukësi fiton Kupën e Shqipërisë!

Kukësi fitoi Kupën e Shqipërisë, për herë të dytë në histori pasi mposhti 2-1 në...

Kuqezinjtë mbërrijnë në Frankfurt

Tifozët i ‘presin rrugën’ Kombëtares!

Kombëtarja Shqiptare ka fluturuar paraditen e kësaj të diele drejt Gjermanisë, pikërisht në Frankfurt, ku...

Festime të çmendura

Anglia ‘bëhet e kuqe’/ Liverpool çon trofeun në shtëpi!

Festë e çmendur në qytetin e Liverpoolit për triumfin në finalen e Championsit ndaj Tottenhamit....

Maradona bën deklaratën shokuese

“Unë po vdisja, ato blinin apartamente”

Diego Armando Maradona kthehet të flasë për veten,veçanërisht për shëndetin, që po e shqetëson prej...

Sulmuesi tregon çelësin e suksesit

Salah zbulon sekretin: Kjo foto më motivoi në finale!

Mohamed Salah më në fund ka ngritur trofeun e Champions League pas zhgënjimit të vitit...

Moto GP

Spektakël në Muggello/ Petrucci ‘nderon’ Ducatin!

Fitore e madhe e Danilo Petruccit në garën e shtëpisë me pilotin italian të Ducatit...

REKLAMA