MENU
klinika
Video

Neymar mund të kishte shënuar golin e vitit

Vendimi

Do të rikthehet Messi tek Argjentina?

Lionel Messi nuk ka luajtur për Argjentinën që nga humbja 4-3 ndaj Francës, në 1/8...

Kupa e Shqipërisë

Tirana thyen Flamurtarin, afër çerekfinales

Tirana ka bërë një hap të madh në Kupën e Shqipërisë, teksa ka fituar 2-0...

Trajneri i Partizanit

Gega: Në Shqipëri, mediet të lajnë me flori

Futbolli shqiptar i ka “ndezur sërish motorët”, teksa në mesjavë u luajtën ndeshjet e Kupës...

Australian Open

Nadal “tallet” me grekun dhe shkon në finale

Australian Open do të ketë në finalen e meshkujve një prej tenistëve më të mirë...

NBA

Harden vendos rekord, 61 pikë për Rockets

Janë luajtur sot dhjetë ndeshje të NBA, kampionatit më të fortë dhe më emocionues në...

Tenis

Australian Open, ja finalja e femrave…

Përcaktohen dy finalistet e turneut të madh Australian Open për femra. Petra Kvitova dhe Naomi...

Kupa e Mbretit

Barça humb pa Messin, rrezikon të eliminohet

Barcelona rrezikon të eliminohet që në çerekfinale nga Kupa e Mbretit, pas humbjes në transfertë....

Carabao Cup

City kryen formalitetin, finalisti i parë

Manchester City është finalisti i parë i Carabao Cup. Kjo nuk kishte asnjë dyshim, pasi...

Transferimet

Zyrtare: Higuain te Chelsea, Piatek te Milan

Gonzalo Higuain ka kaluar në skuadrën e Chelsea gjatë ditës së sotme. Është finalizuar me...

Ngjarja në Londër

Birçe: Si ma arrestuan ekipin kombëtar në 90’

Kombëtarja shqiptare e futbollit do të përballej me Islandën më 30 nëntor 1990, në ndeshjen...

Merkato

Barcelona lajmëron zyrtarisht blerjen 75 mln

Pas Kevin Princ Boateng, Barcelona ka finalizuar edhe blerjen e mesfushorit të Ajax, Frenkie De...

REKLAMA