MENU
klinika
Surprizohen kuqezinjtë

E kerkonte prej kohësh/Tare i pergjigjet Milanit

Para dhe dy mbrojtës

Juventus ‘fiksohet’ me Milinkoviç/ Ofertë të re Lazios!

Juventusi nuk ka ndërmend të heqë dorë nga ideja për të sjellë në Torino mesfushorin...

'Luanët' triumfojnë me penallti

Heroi Pickford/ Anglia e treta në “Nations League”

Atë që se bëri dot në Botërorin Rusi 2018, ku u rendit e 4-ta, Anglia...

Merkato

De Ligt ‘çmend’ Europën/ Edhe Liverpool ne garë

Është edhe Liverpooli në garë për talentin holandez të Ajax, Matthijs De Ligt. Përveç Barcelonës,...

Formula 1

‘Buzëqesh’ Ferrari/ Vettel shkëlqen në Kanada!

Buzëqesh më në fund Ferrari. Sebastian Vettel do të niset nga pole-position në garën e...

Flet trajneri i Chelsea

Juventus? Sarri bën deklaratën e bujshme!

Maurizio Sarri është emri më i nxehtë në shtëpinë e Juventusit, me bardhezinjtë që e...

Francezi s'ka më dyshime!

Griezmann: E kam vendosur ku do luaj!

Sulmuesi francez Antoine Griezmann ka bërë me dije se e ka marrë vendimin për të...

"El Classico" në merkato

Barcelona kundërpërgjigje Realit me talentin e Premier League!

Real Madrid ka nisur një merkato të vrrullshme duke firmosur me lojtarë të klasit botëror....

"Euro 2020"

Trajner i ri, avaz i vjetër/ Reja e nis me humbje!

Shqipëria mori një humbje zhgënjyese ndaj Islandës në eleminatoret për kualifikueset “Euro 2020”. Sfida nisi...

10 blerjet më të shtrenjta në futboll

Transferimi i Hazard hyn në historinë e Real Madrid!

Reali i Madridit i ka paguar plot 100 milionë euro për Eden Hazard, duke e...

Kandidatët e mundshëm

Topi i Artë 2019/ Kampioni i Europës ‘kërcënon’ Messin!

Edhe pse është ende shumë herët për të menduar për Topin e Artë 2019, në...

Përballje 'titanësh'

WWE rikthen legjendat në ring!

WWE ka menduar një politikë të re për të rikthyer audiencën në kulmin e saj...

REKLAMA