MENU
klinika
Parizienët gjejnë zëvendësuesin

Cavani drejt largimit/ PSG ‘peshkon’ bomberin e Serie A

Ndryshime tek Roma

Ranieri jep lamtumirën: Kaq ishte detyra ime!

Roma pritet të pësojë ndryshime të mëdha në merkaton e ardhshme. Përveç largimit të disa...

'Ndizet' derbi

Partizanit i vijnë ‘përforcime’ nga Kosova

Derbi i kryeqytetit, Partizani-Tirana është supersfida e javës në kategorinë superiore. Rivaliteti i kësaj sfide...

NBA

Play Off/ 76ers dhe Blazers ‘bëjnë ligjin’

Në dy sfidat e radhës të fazës play off në NBA dhe në të dy...

Europa League

Anglia ‘pushton’ Europën! Derbi londinez në finale

Chelsea dhe Arsenali janë dy ekipet finalist të këtij edicioni në Europa League. Ekipi i...

"Harkëtarët" nuk dorëzohen

“Kokën lart, gjoksin para”/ Ajax publikon videon emocionuese

Ajaxi i Amsterdamit ishte shumë më tepër se një surprizë e bukur në këtë edicion...

Europa hidhet në sulm

Pochettino ‘ngrin’ Tottenhamin/ Paralajmëron ‘divorcin’

Ajo që po bën Maurzzio Pochettino me Tottenhamin këtë sezon ka magjepsur gjithë Europën. Tekniku...

Play Off

NBA/ Bucks ‘pret biletën’ për në finale, triumfojnë Warriors

Milwaukee është skuadra e parë finaliste e konferencës në play off-in e këtij sezoni të...

Në rrezik edhe trajneri Valverde

Eleminimi nga CHL/ Barcelona ‘u vë fshesën’ 9 lojtarëve

Në kampin e Barcelonës, vazhdon ende të ‘djegë’ humbja turpëruese ndaj Liverpool, në Champions League....

Mbrojtësi 24-vjeçar

Kosovës i shtohen yjet/ Lojtari i Zvicrës u bashkohet “Dardanëve”

Kombëtarja e Kosovës vijon pasurimin e organikës me lojtarë cilësorë dhe prespektivë.për të ardhmen. Florent...

Ajax kthehet në shtëpi

Tottenham prek finalen në ‘frymën e fundit’

Nuk kishte si të mungonte spektakli dhe loja e çmendur në gjysmëfinalen e dytë të...

"Los Blancos" gati për merkato

Real Madrid ‘përvesh mëngët’/ 280 mln euro për talentin e PSG

Real Madrid ka nisur nga puna për të rimodeluar ekipin për sezonin e ardhshëm. “Los...

REKLAMA