MENU
klinika
Bojkoti

Arbitrat shqiptarë: Nuk dalim në fushë!

Portieri shqiptar

Tottenham “hedh grepin” për Strakoshën

Pas Liverpool-it, një tjetër klub i madh anglez është në lëvizje për të marrë portierin...

Peshëngritësi kampion

Briken Calja merr shpërblimin nga shteti

Ministria e Arsimit, Rinisë dhe Sportit ka reaguar duke i paguar edhe këstin e tretë...

Po tani?

Kamza ndër vite dhe përplasja Qarri-Mziu

Kamza, si klub futbolli, është drejtuar me “dy koka”, prej vitesh. Fillimisht ishte në varësi...

Dënimi i Kamzës

Skënderbeu kalon në gjysmëfinale të Kupës

Pasojat e dënimit të Kamzës (Disiplina e zbriti në Kategorinë e Dytë) nuk janë vetëm...

Çfarë thotë rregullorja?

Dënimi i Kamzës, 25 futbollistë në “rrugë”

Komisioni i Disiplinës në FSHF vendosi që Kamza të përjashtohet nga Kategoria Superiore për këtë...

Presidenti dhe 2 drejtorët

Vendimet e Gjykatës për të arrestuarit e Kamzës

Dhuna e shfaqur në fund të ndeshjes Kamza-Laçi ka marrë tashmë dënimet përkatëse nga Komisioni...

Vendimet

Zyrtare, Disiplina hedh Kamzën në Kategorinë II

Tashmë është zyrtare, Kamza zbret dy kategori më poshtë. Komisioni i Disiplinës ka dhënë sot...

Turneu në Maltë

Dy humbje radhazi për Kombëtaren U-17

Përfaqësuesja e Shqipërisë U-17 ka humbur në ndeshjen e dytë të turneut “UEFA Development Tournament”,...

Sulmuesi shqiptar

Tifozët grekë: Durmishaj, luaj për vendin tënd!

Vijon debate në lidhje me sulmuesin shqiptar Fiorin Durmishaj, që është bërë “mollë sherri” mes...

Igli Tare

“Ika ilegalisht në Gjermani, Italia ëndrra ime”

Mbrëmë, përveç Kryeministrit Edi Rama, i ftuar në emisionin ‘Porta a Porta’, ishte edhe Igli...

Sulmuesi shqiptar

Grekët: Durmishaj luan me ne ndaj Italisë

Grekët duken të sigurtë për sulmuesin shqiptar Fiorin Durmishaj, që duket se e ka marrë...

REKLAMA