MENU
klinika
"Nuk e kisha menduar kurrë"

Totti ndahet në mënyrë të hidhur me Romën

“Minsk 2019”

Presidenti Meta “bekon” ekipin olimpik shqiptar

Lojërat e Dyta Europiane 2019 do të mbahen në Minsk të Bjellorusisë, nga data 21...

Blerja e talentit të Premier!

United ‘dështon’ në merkato/ Nuk mjaftojnë as 65 mln euro!

Manchester United është hedhur në sulm për Aaron Wan-Bissaka, i cili luan si mbrojtës krahu...

'Cristiano Ronaldo' i ardhshëm

Atletico shtang Europën/ Siguron talentin portugez!

E kërkonin të gjitha të mëdhatë e Europës që nga Juventusit, Manchester City, Reali i...

Rama e 'bekon': Më i miri

Partizani zyrtarizon trajnerin e ri

Tashmë është zyrtare, Franco Lerda është trajneri i ri i Partizanit. Të kuqtë kanë zgjedhur...

Braziliani pranë divorcit me Barcelonën

‘Mirupafshim Barça’/ Coutinho zgjedh ekipin e ri!

Tashmë martesa mes Philippe Coutinho dhe Barcelonës është drejt fundit. Braziliani, gjatë sezonit të fundit...

"L’Equipe" lëshon bombën

PSG pranon të shesë Neymar!

Nuk ka qetësi për tifozët e Paris Saint-Germain edhe në një të dielë të nxehtë...

Uellsjani ndryshon destinacion

Kthesa e papritur/ Bale drejt Gjermanisë!

E ardhmja e Gareth Bale mbetet një çështje për t’u zgjidhur te Reali i Madridit....

Tifozët revoltohen me klubin

I ofendoi vite më parë/ Juventinët kundër Sarrit!

Juventusi e ka zyrtarizuar më në fund pasuesin e Massimiliano Allegrit dhe ai është Maurizio...

Francezi zbulon të ardhmen

Pogba e thotë troç: Është momenti që…

Mesfushori i Manchester United, Paul Pogba, deklaroi këtë të dielën se është i hapur për...

Mungon vetëm zyrtarizimi

Arrihet marrëveshja/ Ylli i NBA shkon te Lakers!

Mungon vetëm zyrtarizimi, por tashmë transferimi i shtalartit Anthony Davis nga New Orleans Pelicans te...

Siguron titullin e 3-të në karrierë!

Fernando Alonso triumfon sërisht në ‘Le Mans’

Fernando Alonso ka korrur një titull tjetër, ketë herë në botërorin e World Endurance Championship...

REKLAMA