MENU
klinika
Kuqezinjtë do ti mërziste ky largim!

Leonardo gjen pasuesin e Rabiot tek Milani

Zgjidhet 'ngërçi'

‘Mirupafshim’ Atalanta/ Berisha zgjedh ekipin e ri!

Portieri i Shqipërisë, Etrit Berisha, do të ndajë rrugët me Atalantan në fund të sezonit....

A do rezistojnë zikaltërit?

Çmendet Barcelona/ 120 mln euro për yllin e Inter!

“Barcelona është gati t’i paguajë klauzolën 112 milionë euro Inter-it për të siguruar shërbimet e...

E kërkonte gjithë Europa

Blerja e re e Juventus mbërrin në Torino!

Adrien Rabiot do të kryejë vizitat mjekësore me Juventusin mëngjesin e së hënës përpara se...

Rikthehet pretendent për titullin

Ish-kampioni i botës mposht rivalin!

Boksieri neo-zelandez Joseph Parker ka fituar me “KO teknik” në raundin e 10-të ndaj patriotit...

Dyshimet?

Guardiola: Neymar është i jashtëzakonshëm, por varet si do kthehet

Pep Guardiola është kthyer të flasë për Barcelona-n në një intervistë të dhënë për të...

Londinezët s'i ndal as FIFA

Chelsea zbulon ‘aksidentalisht’ blerjen e re!

Chelsea ka konfirmuar aksidentalisht blerjen përfundimtare të lojtarit të huazuar Mateo Kovacic nga Real Madrid...

Befasi e merkatos

Ka akord Juve-Roma/ ‘Bomberi’ rikthehet në Itali!

Sulmuesi argjentinas Gonzalo Higuain është gati të rikthehet të luajë në Serinë A pas 6...

Gati dy goditje për parizienët

Leonardo ‘bastis’ Serinë A/ ‘Rrëmben’ dy yje për PSG-në!

Pasi nuk arriti të bëjë një merkato të “zjarrtë” te Milani, për shkak të ndryshimit...

Publikon foton

Pendohet Januzaj? Mesazhe dashurie Atdheut!

Një ndër lojtarët që është kërkuar më shumë nga kombëtarja kuqezi është Adnan Januzaj. Të...

Zë vendin e Piatek!

Interi shet sulmuesin në Serie A!

Inter ka shitur tek Genoa për 18 milionë euro sulmuesin e ri Andrea Pinamonti, i...

Detajet dhe klauzola e çuditshme

Ja kur do të zyrtarizohet de Ligt tek Juventus!

Trekëndëshi Juventus-Raiola-Ajax që do të sjellë në Torino Matthijs de Ligt, teksa “Corriere dello Sport”...

REKLAMA