MENU
klinika
"The Reds" punojnë edhe me 'spastrimet'

Liverpool ‘heq qafe’ sulmuesin për 22 mln euro!

Kuqezinjtë godasin në merkato

Mbrojtësi i Real Madrid mbërrin në Milano!

Mbrojtësi i Real Madrid, Theo Hernandez ka mbërritur në Milano për vizitat mjekësore me kuqezinjtë....

Presidenti i UFC flet hapur

“Nuk do të ketë kurrë një të dytë si ai…”

Në prag të eventit UFC-239, që zhvillohet këtë fundjavë në Las Veas, ka folur për...

Surpriza në merkato

Brooklyn rrëmben yjet e NBA!

Vijojnë surprizat në ditën e parë të merkatos në NBA. Skuadra që po befason me...

Komenti i Griezmann 'çmend' tifozët

Inter zyrtarizon dy blerje brenda ditës!

Interi ka zyrtarizuar ditën e sotme dy blerjet e reja Diego Godin dhe Valentino Lazaro,...

Detajet

Futbollistja shqiptare zhduket në liqen!

Florijana Ismaili është futbolliste shqiptare nga Presheva që luan për Kombëtaren e Zvicrës. Një lajm...

Katalanasit nisin 'fshesën'

Barcelona largon 4 lojtarë ditën e nesërme!

Dita e nesërme do të jetë fundi i aventurës për 4 lojtarë në Barcelonë. I...

Mediat e bëjnë të kryer!

Pogba zgjedh ekipin e ardhshëm!

Paul Pogba do të bëjë gjithçka për tu larguar nga Manchester United këtë verë. Mesfushori...

Kuqezinjtë do ti mërziste ky largim!

Leonardo gjen pasuesin e Rabiot tek Milani

Drejtori i ri i Paris Saint-Germain Leonardo mund të bastisë ish-klubin e tij për Lucas...

Zgjidhet 'ngërçi'

‘Mirupafshim’ Atalanta/ Berisha zgjedh ekipin e ri!

Portieri i Shqipërisë, Etrit Berisha, do të ndajë rrugët me Atalantan në fund të sezonit....

A do rezistojnë zikaltërit?

Çmendet Barcelona/ 120 mln euro për yllin e Inter!

“Barcelona është gati t’i paguajë klauzolën 112 milionë euro Inter-it për të siguruar shërbimet e...

E kërkonte gjithë Europa

Blerja e re e Juventus mbërrin në Torino!

Adrien Rabiot do të kryejë vizitat mjekësore me Juventusin mëngjesin e së hënës përpara se...

REKLAMA