MENU
klinika
"Qetësohuni, do te vij..."

Neymar mezi pret rikthimin te Barça!

Katalanasit triumfojnë në merkato

Barcelona ‘fik’ PSG/ Zyrtarizon ish-lojtarin e Juventus!

Barcelona është afër arritjes së marrëveshjes me Norberto Murara, i njohur ndryshe me emrin Neto....

Francezi 'ndez' merkaton

Sarri e telefonon/ Pogba i tregon të ardhmen!

Real Madrid nis të ndjejë kërcënimin e fuqishëm të Juventus, teksa sinjalet që çojnë Paul...

'Tërbohet' Klopp

“Ky nuk është më futboll, do të largohem!”

Jurgen Klopp u shpall kampion i Europës me Liverpool dhe u rendit në vendin e...

LeBron bën merkaton

3 yjet që pritet të vijnë te ‘Lakers’

LeBron James gjithnjë e më shumë është përfshirë në merkaton e Lakers. Skuadra kaliforniane, pasi...

“Në jetë gjithçka mbaron"

Dani Alves largohet nga PSG!

Menjëherë pas kualifikimit të Brazilit në çerekfinalet e Kupës së Amerikës, mbrojtësi Dani Alves bëri...

Turneu "Halle"

Federer në finale, gati të shkruajë historinë!

Roger Federer është kualifikuar në finalen e turneut të Halle (Gjermani), ku nesër do të...

'Bomba' e merkatos!

Ylli 350 milionësh prezantohet javën tjetër!

Do të jetë blerja më e shtrenjtë e klubit dhe do të ketë klauzolën më...

Ja kush do ta mbajë

Dy vite bosh/ City zyrtarizon numrin 9 të ardhshëm!

Gabriel Jesus do të veshë mbajë fanellën me numrin nëntë për Manchester City-n sezonin e...

Ja ç'kërkon Barça nga Neymar!

Rikthim, por 3 kushte të prera!

“Dua të kthehem në shtëpi, atje nga nuk duhet të isha larguar”, këto fjalë të...

A ja vlen kjo lëvizje?

Reali do Eriksën/ Tottenham kërkon një yll në këmbim!

Real Madrid interesohet për Christian Eriksen të Tottenham, madje ditë më parë u raportuar se...

Goditje 'big' për Juven

Sarri merr me vete yllin e Chelsea!

Jorge Luiz Frello Filho i njohur nga të gjithë si Jorginho është një nga lojtarët...

REKLAMA