MENU
klinika
Plan sekret për të luajtur së bashku

Durant dhe Irving bëjnë lëmsh merkaton!

Shorti i Champions League,

Partizani përballet me kampionet boshnjake

Në Luksemburg është hedhur shorti i Champions League në volejboll. Skuadra e Partizanit për femra,...

Formacionet

Zinedine Zidane me 4 skema të reja për Real Madrid!

Real Madridi i këtij sezoni do të jetë krejtësisht tjetër nga ai i sezonit të...

"Spurs" 'hapin thesin'

Tottenham ‘djeg’ Europën/ Blen yllin e Ligue 1

E donin ekipet më të mëdha të Europës ku pati interesime, sondazhe dhe sidomos biseda...

Spanjollët godasin në merkato

Valencia zyrtarizon blerjen nga Barcelona!

Pasi kaloi me sukses vizitat mjekësore, Valencia ka zyrtarizuar blerjen e portierit holandez Jasper Cillessen....

'"Fenomeni" injoron CR7 dhe Neymar

Ronaldo zgjedh formacionin më të mirë!

Në një intervistë për të përditshmen spanjolle ElMundo Deportivo, Luiz Nazario De Lima Ronaldo ose...

Francezi zbulon të ardhmen

Pogba lë ‘me gisht në gojë’ Real Madridin!

Paul Pogba dëshiron rikthimin te Juventusi më shumë se sa të transferohet te Real Madridi....

Pranon ofertën marramendëse

E kryer/ Ylli italian lë Serie A për Kinën!

Aventura e Stephan El Shaarawy me fanellën e Romës, ka ardhur në fund pas transferimit...

Francezët nuk humbin kohë

PSG gjen pasuesin e Dani Alves tek Barcelona!

Pas largimit të Dani Alves, skuadra e PSG-së ka nisur të kërkojë për zëvendësuesin e...

Gjendja e kampionit të botës

Presidenti i FIA flet për Schumacher: Ai vijon të…

 Presidenti i FIA-s, Jean Todt është një nga njerëzit më të afërt të Michael Schumacher....

NBA publikon më të mirët

Basketbollisti grek shpallet MVP i sezonit!

Basketbollisti grek Giannis Antetokounmpo fitoi sot trofeun MVP të sezonit të rregullt në NBA. Lojtari...

Vjen zyrtarizimi i radhës

Milani mbushet me interistë!

Maurizio Ganz do të jetë trajneri i skuadrës së Milanit, nga 1 korriku i vitit...

REKLAMA