MENU
klinika
Miqësorja

Shpresa rregullon “biografinë” me Maltën

Kapiteni i Kombëtares

Mavraj: Nëse nuk besonim, nuk luanim fare

Për ndeshjen ndaj Skocisë, kapiten i Kombëtares shqiptare të futbollit do të jetë Mërgim Mavraj,...

Vendimet më të fundit

Disiplina përjashton një ekip, plasin gjobat

Komisioni i Disiplinës ka nxjerrë sot vendimet për shumë skuadra të Superiore dhe Kategorive më...

Trajneri i Kombëtares

Panucci: Duka s’më ka vënë në presion, fitojmë

Trajneri i Shqipërisë, Christian Panucci , në konferencën e tij para ndeshjes kundër Skocisë, e...

Shqipëri-Skoci

Kosovarët vijojnë mbështetjen për Kombëtaren

Pavarësisht se kohët e fundit Kosova ka pasur një ecuri shumë të mirë dhe pretendendon...

Shkollat 9-vjeçare Durrës

“Neim Babameto” fiton kampionatin e femrave

Ka përfunduar ditën e sotme kampionati i shkollave 9-vjecare për femrat me finalen e luajtur...

Shkodra në “shtetrrethim”

Njihuni me masat e Policisë për Shqipëri-Skoci

Duke qenë se do të ketë një numër të konsiderueshëm tifozësh skocezë, por edhe shqiptarë,...

Mesfushori i Kombëtares

Grezda: Të mundim Skocinë, shmangim “D”-në

Në “Loro Boriçi” të Shkodrës, nesërmbrëma në orën 20:45, do të luhet një tjetër ndeshje...

Basketbolli amerikan

Kampionët e NBA bien përsëri, fitojnë Clippers

Nuk ka më skuadra të pathyeshme në NBA, për më tepër kur bëhet fjalë për...

Miqësoret

Bindin Gjermania e Anglia, Rooney “lamtumirë”!

Gjermania dhe Anglia kanë bindur në miqësoret e zhvilluar në prag të ndeshjeve në Ligën...

Liga e Kombeve

Kroacia mposht në limit Spanjën, hapet “loja”

Kroacia ka realizuar një “hakmarrje” të vogël për atë humbje poshtëruese të para një muaji...

Investimi i përbashkët

Qeveri-FSHF, 5 mln euro për stadiumin e Kukësit

Kukësi do të ketë gati një stadium të ri në vitin 2019. Një premtim i...

REKLAMA