MENU
klinika
Bundesliga

Sancho ‘nderon’ Dortmundin, verdhezinjtë rimarrin kreun

Tre mundësi për të imituar Under

“Edhe unë mund ta shënoja atë”/ Roma sfidon tifozin në fushë

“Edhe unë mund ta shënoja atë” Kjo është një nga frazat që çdo tifoz i...

'Furtunë' gurësh në fushë

Dhunohen gjyqtarët, ndërpritet Besa-Bylis

Ndeshja e Kategorisë së Parë, Besa-Bylis është ndërprerë pas situatës mjaft të tensionuar ku u...

Ngec "Zonja e Vjetër"

Shtyhet festa e titullit/ Spal shtang Juventusin

Teksa të gjithë prisnin që Juventus së paku të barazonte me Spal dhe të festonte...

Risi tek kuqezinjtë

Protagonist në Europë/ Nigeriani pranë Kombëtares shqiptare

Kombëtarja shqiptare duket se do të pësojë ndryshime jo vetëm në stafin drejtues ku pritet...

Video

Memushaj nuk ndalet, ‘shkund’ rrjetën me një super gol

Ledian Memushaj konfirmon edhe njëherë momentin e mirë që po kalon në skuadrën e Pescarës....

Gjermani me 'valixhe në duar'

Pogba dhe Eriksen në Madrid, Kroos kërkon ‘divorcin’ me Realin

Mesfushori gjerman Toni Kroos duket është bindur plotësisht për t’u larguar nga Reali i Madridit....

Renditja e plotë

Kryeson Dortmund, bie Reali/ Ekipet me tifozët më të zjarrtë

Futbolli pa tifozë do të dukej si sporti më i çuditshëm në botë, ku 22...

Formula 1

Provat në Kinë/ ‘Fluturon’ Bottas, zhgënjen Hamilton

Çmimi i Madh i Kinës do të jetë ndalesa e tretë sezonale për Formulën 1,...

Merkato

Problemet në mesfushë/ Interi ‘thërret’ Xhakën

Drejtori Sportiv i Interit, Piero Ausilio, udhëtoi javën e kaluar në Angli për të ndjekur...

Italianët në balotazh

Trajneri i ri/ Duka: Vendosim javën tjetër

Presidenti i FSHF-së Armand Duka, ka marrë pjesë ditën e sotme, në përurimin e një...

Europa League

Anglezet ‘nuk lëshojnë pe’, fitojnë Arsenal e Chelsea

Arsenal ka triumfuar në supersfidën e mbrëmjes në Europa League. Të besuarit e Emery hodhën...

REKLAMA