MENU
klinika
Moto GP

Dovizioso mposht shiun dhe rivalët në Valencia

Mesfushori i Kombëtares

Eros Grezda: Duhet të bëhemi grup

Ishte edhe Eros Grezda që doli sot para mediave për ndeshjen e fundit që kuqezinjtë...

Qendërmbrojtësi kuqezi

Debutuesi Ismajli: Kombëtarja do rikthehet…

Kombëtarja shqiptare humbi thellë, por ka fituar një futbollist, pikërisht Ardian Ismajli, që debutoi si...

Stërvitja e Kombëtares

Pllakos heshtja kuqezi, flet vetëm Panucci

Situata në Kombëtaren shqiptare është e akullt, ashtu si moti. Pas humbjes së mbrëmshme, kuqezinjtë...

Kreu i FSHF-së nuk nxitohet

A do ta shkarkojë Duka trajnerin Panucci?

“Çdo gjë ishte faji im dhe marr përsipër çdo përgjegjësi. Djemtë nuk kishin faj, pasi...

Koreografia që preku tifozët

“Plisat”, vargje emocionuese në stadium

Pas grupimit “Tifozat Kuq e Zi”, tifogrupi tjetër më i zjarrtë i Kombëtares shqiptare është...

Trajneri i Kombëtares

Panucci merr përgjegjësinë, por s’largohet

Trajneri i Shqipërisë, Christian Panucci, foli pas humbjes së thellë kundër Skocisë 4-0, duke thënë...

Liga e Kombeve

Italia ngec sërish, Portugalia e para

Italia nuk arrin të ringrihet dhe vijon të ketë problem me gjetjen e golit. Ekipi...

Liga e Kombeve

Skocia poshtëron Shqipërinë, kuqezinjtë në D

Kombëtarja shqiptare rikthehet në “origjinë”, si njëherë e një kohë, kur e mbyllte grupin e...

Liga e Kombeve

Skocia po fiton 2-0, Kombëtarja me 10 lojtarë

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes Shqipëri-Skoci, ku ekipi ynë kombëtar ka pësuar dy...

Liga e Kombeve

Shënon Skocia, Shqipëria mbetet me 10 vetë

Shqipëria po luan në Shkodër shansin e saj të fundit për të provuar një kalim...

Liga e Kombeve

Kosovë fantastike, tani mjafton një barazim

Kosova edhe njëherë tjetër ka konfirmuar momentin e mirë që po kalon në futboll, duke...

REKLAMA