MENU
klinika
Kupa e Italisë

Napoli kalon Sassuolon, ja me kë ndeshet

La Liga, java 19

Real Madrid fiton me vuajtje ndaj Betis

Real Madrid ka fituar 2-1 ndaj Real Betis në ndeshjen e javës së 19-të të...

La Liga, java 19

Messi shkon në 400, Suarez dygolësh

Barcelona nuk njeh pengesë edhe në javën e 19-të të La Liga-s, teksa ka fituar...

Kupa e Italisë

Inter luan “tenis”, kalon pa probleme

Inter është kualifikuar në çerekfinale të Kupës së Italisë, teksa ka fituar 6-2 në “San...

Premier League, Java 22

Vjen e 6-a radhazi, United pranë Champions

Pesë fitore në Premier League dhe një në kupë, të gjitha radhazi që pas ikjes...

“Telekom Cup”

Pa gol në 2 ndeshje, por Bayern merr trofeun

Nuk ndodh shpesh kur një skuadër nuk shënon në dy ndeshje, por mund të rrëmbejë...

Kapiteni i Romës

Film për Tottin, ja kush mund ta interpretojë

Një legjendë e tillë e meriton një serial e jo thjesht një film. Mediat italiane...

Flet ish-presidenti i Realit

Prapaskena, Zidane donte Ronaldon e jo Bale

Një deklaratë që i hedh edhe më shumë benzinë zjarrit në momentet që po kalon...

Xherdan Shaqiri

“Inter më çoi të më shëronte te plaku në mal”

Në ndeshjen e djeshme ka luajtur titullar për 72 minuta, duke dhënë kontributin e tij...

La Liga

Rekordi që mund të vendosë sonte Messi

Sulmuesi argjentinas Lionel Messi vijon me paraqitjet e tij mbresëlënëse, njëkohësisht duke thyer rekorde njëri...

Tenis

Federer vendos rekord në Australian Open

Nesër nis Australian Open, turneu i tenisit ku pritet një rivalitet i madh, sidomos te...

Kupa e Italisë

Juve në çerekfinale, “antipastë” për Superkupën

Juventus nuk ka hasur shumë problem për të kaluar në çerekfinale të Kupës së Italisë,...

REKLAMA