MENU
klinika
Europa hidhet në sulm

Pochettino ‘ngrin’ Tottenhamin/ Paralajmëron ‘divorcin’

Play Off

NBA/ Bucks ‘pret biletën’ për në finale, triumfojnë Warriors

Milwaukee është skuadra e parë finaliste e konferencës në play off-in e këtij sezoni të...

Në rrezik edhe trajneri Valverde

Eleminimi nga CHL/ Barcelona ‘u vë fshesën’ 9 lojtarëve

Në kampin e Barcelonës, vazhdon ende të ‘djegë’ humbja turpëruese ndaj Liverpool, në Champions League....

Mbrojtësi 24-vjeçar

Kosovës i shtohen yjet/ Lojtari i Zvicrës u bashkohet “Dardanëve”

Kombëtarja e Kosovës vijon pasurimin e organikës me lojtarë cilësorë dhe prespektivë.për të ardhmen. Florent...

Ajax kthehet në shtëpi

Tottenham prek finalen në ‘frymën e fundit’

Nuk kishte si të mungonte spektakli dhe loja e çmendur në gjysmëfinalen e dytë të...

"Los Blancos" gati për merkato

Real Madrid ‘përvesh mëngët’/ 280 mln euro për talentin e PSG

Real Madrid ka nisur nga puna për të rimodeluar ekipin për sezonin e ardhshëm. “Los...

Valverde pranë largimit

Dështimi në CHL/ Barcelona zgjedh ‘arkitektin’ e Ajax

Pas humbjes së hidhur që i kushtoi eleminimin nga Champions League, në Barcelonë kanë nisur...

Play Off

NBA/ Raptors dhe Nugges ‘bëjnë ligjin’

Toronto Raptors mori kryesimin e serisë (3-2) në gjysmëfinalen e Lindjes të NBA, pasi shkatërruar...

Kupa e Shqipërisë

Spektakël me 12 gola/ Tirana dhe Kukësi prekin finalen

Tirana shkatërroi Luftëtarin në shtëpi duke kaluar në finale e Kupës së Shqipërisë. Në stadiumin...

Ndërhyn stafi i katalanasve

Eleminimi nga Champions/ Tifozët sulmojnë Messin në aeroport

Eliminimi nga Champions League me përmbysje për të dytin vit radhazi ka trazuar jo pak...

"The Reds" shembin Barçën

Liverpool i rikthimeve të çmendura

Ishte totalisht e çmendur ndeshja midis Liverpool dhe Barcelonës në gjysmëfinalen e dytë të Champions...

Kërkon projekt ambicioz

Conte zbardh të ardhmen/ I mbyll derën Romës dhe Juves

Ai është një nga trajnerët më të kërkuar në Europë për momentin por Antonio Conte...

REKLAMA