MENU
klinika
Shokon ylli i Barcelonës

“Doja të zhdukesha nga bota pas asaj…”

Braziliani përgatit dy superblerje

Rikthehet Leonardo/ PSG gati ‘shpërthejë’ në merkato!

Leonardo ishte një prej largimeve të bujshme nga Milani këtë sezon pasi një drejtues me...

Dy lojtarë të shumëkërkuar!

Shkëmbim i bujshëm Juventus-Roma!

Higuain dhe Manolas kanë disa të përbashkëta që po bëjnë të lëvizin ingranazhet e klubeve...

Publikohet projekti

Ja si do të jetë Stadiumi Kombëtar i Kosovës!

Në muzeun e Kosovës është prezantuar projekti i Stadiumit Kombëtar, i cili do të ndërtohet...

Renditja e FIFA

Kosova ‘fluturon’ në tabelë/ Shqipëria humb 4 pozicione!

Fitorja 2-0 me Moldavinë në “Elbasan Arena” nuk i ka mjaftuar Shqipërisë për të përmirësuar...

Provat e lira

Honda për turp/ Dominojnë Dovizioso dhe Rossi!

Provat e lira të vlefshme për garën e Çmimit të Madh të Katalonjës në Moto...

Kanadezët kampionë të NBA

Toronto shkruan historinë!

Kanadezët e Toronto Raptors kanë hyrë në historinë e basketbollit amerikan, pasi ia kanë dalë...

Nga Champions në Europa League

Largimi i bujshëm/ Skënder Gega gjen ekipin e ri?

Skënder Gega u largua nga Partizani në fund të sezonit fitues, ku titulli kampion erdhi...

Trajneri italian e ka vendosur!

U largua nga Juventus/ Allegri zbulon të ardhmen!

Pas 5 sezonesh mjaft të suksesshme në stolin e Juventusit, ku arriti të fitojë po...

Francezët 'makineri' talentesh

Nga Benzema tek Pjanic/ Formacioni i yjeve nga Lyon!

Lyon është një fabrikë lojtarësh të mëdhenj dhe këtë e ka vërtetuar me emrat që...

E turpshme në Maqedoni

Foli shqip/ Futbollistin e nxjerrin jashtë restorantit!

Një ngjarje e turpshme ka ndodhur në një restorant në Prilep. Lojtari i përfaqësueses së...

Revolucion i çmendur nga "Los Blancos"

Jo vetëm blerje! Real Madrid u ‘vë fshesën’ 17 lojtarëve!

Reali i Madridit është klubi më aktiv në merkaton e kësaj vere. Afrimet e Rodrygo,...

REKLAMA