MENU
klinika
'Grushtoi' tifozin pas ndeshjes

Dënimi që rrezikon Neymar

Barça 'kërcënon' Liverpool-in

Ja si pritet të jetë “Camp Nou”

Barcelona tani mund të fokusohet totalisht në Champions League, ku të mërkurën në mbrëmje do...

Serie A

Atalanta vijon ëndrrën, ngjitet në vendin e katërt

Atalanta është surpriza e madhe e këtij sezoni në Serie A. Zikaltërit vazhdojne me formën...

Surprizohen interistët

Zanetti dhe Spalleti ‘shqiptarizohen’ në derby

Derby mes Interit dhe Juventusit ka qenë me të vërtetë special për tifozat zikaltër të...

Reagimi

De Biasi mbron Allegrin: Mos ia mohoni meritat!

Trajneri i Juventusit, Max Allegri, ka përjetuar një vorbull kritikash rreth vetes. Numri një i...

Flet trajneri kuqezi

Kriza e Milanit/ Gattuso: Po turpërojmë një klub historik

Forma e dobët në ndeshjet e fundit ka shkaktuar mjaft pakënaqësira në kampin kuqezi. Milani...

Detajet

Tragjedi në futbollin turk/ Vdes mesfushori çek

Një tragjedi e rëndë ka ndodhur në futbollin turk. Mbrëmjen e së dielës një minibus...

La Liga

Real Madrid ‘dorëzohet’ ndaj Vallecano

Real Madrid ka dështuar të marrë një rezultat pozitiv edhe ndaj Rayo Vallecanos, duke humbur...

'Ftohet' zona Champions

Torino ‘zhyt’ Milanin në krizë

Torino ka thelluar krizën e Milanit duke mposhtur kuqezinjte në shtëpi 2-0 Pjesa e parë...

Chelsea ndal "Djajtë"

United ‘dështon’ në finalen për Champions

Manchester United ka humbur ‘finalen’ e garës për Champions League. “Djajtë e Kuq” morën vetëm...

Formula 1

Mercedez sundon në Baku, zhgënjen Ferrari

Mercedes vijon dominimin në Formula 1 ku edhe sot në Azerbajxhan mori dy vendet e...

Katalanasit matematikisht kampionë

Barcelona ‘shpërthen shampanjën’

Barcelona është shpallur matematikisht kampione e Spanjës për sezonin 2018-2019. Falë një goli të Messit...

REKLAMA