MENU
klinika
"Tani kemi një skuadër..."

Reja paralajmëron ndryshime të mëdha!

Madrilenët nuk ndalen në Merkato

E konfirmon Deschamps: Ai do luajë tek Real Madrid!

Mbetet vetëm çështje ditësh që Ferland Mendy të zyrtarizohet si lojtari i ri i Real...

Formula 1

Hamilton i ‘ngrin buzëqeshjen’ Vettel-it!

Lewis Hamilton fiton Çmimin e Madh të Kanadasë dhe thellon diferencën me ndjekësit në krye...

Surprizohen kuqezinjtë

E kerkonte prej kohësh/Tare i pergjigjet Milanit

Pas Simone Inzaghit edhe Igli Tare refuzon Milanin. Drejtori sportiv i bardhekaltërve i cili ishte...

Para dhe dy mbrojtës

Juventus ‘fiksohet’ me Milinkoviç/ Ofertë të re Lazios!

Juventusi nuk ka ndërmend të heqë dorë nga ideja për të sjellë në Torino mesfushorin...

'Luanët' triumfojnë me penallti

Heroi Pickford/ Anglia e treta në “Nations League”

Atë që se bëri dot në Botërorin Rusi 2018, ku u rendit e 4-ta, Anglia...

Merkato

De Ligt ‘çmend’ Europën/ Edhe Liverpool ne garë

Është edhe Liverpooli në garë për talentin holandez të Ajax, Matthijs De Ligt. Përveç Barcelonës,...

Formula 1

‘Buzëqesh’ Ferrari/ Vettel shkëlqen në Kanada!

Buzëqesh më në fund Ferrari. Sebastian Vettel do të niset nga pole-position në garën e...

Flet trajneri i Chelsea

Juventus? Sarri bën deklaratën e bujshme!

Maurizio Sarri është emri më i nxehtë në shtëpinë e Juventusit, me bardhezinjtë që e...

Francezi s'ka më dyshime!

Griezmann: E kam vendosur ku do luaj!

Sulmuesi francez Antoine Griezmann ka bërë me dije se e ka marrë vendimin për të...

"El Classico" në merkato

Barcelona kundërpërgjigje Realit me talentin e Premier League!

Real Madrid ka nisur një merkato të vrrullshme duke firmosur me lojtarë të klasit botëror....

"Euro 2020"

Trajner i ri, avaz i vjetër/ Reja e nis me humbje!

Shqipëria mori një humbje zhgënjyese ndaj Islandës në eleminatoret për kualifikueset “Euro 2020”. Sfida nisi...

REKLAMA