MENU
klinika
“Në jetë gjithçka mbaron"

Dani Alves largohet nga PSG!

Turneu "Halle"

Federer në finale, gati të shkruajë historinë!

Roger Federer është kualifikuar në finalen e turneut të Halle (Gjermani), ku nesër do të...

'Bomba' e merkatos!

Ylli 350 milionësh prezantohet javën tjetër!

Do të jetë blerja më e shtrenjtë e klubit dhe do të ketë klauzolën më...

Ja kush do ta mbajë

Dy vite bosh/ City zyrtarizon numrin 9 të ardhshëm!

Gabriel Jesus do të veshë mbajë fanellën me numrin nëntë për Manchester City-n sezonin e...

Ja ç'kërkon Barça nga Neymar!

Rikthim, por 3 kushte të prera!

“Dua të kthehem në shtëpi, atje nga nuk duhet të isha larguar”, këto fjalë të...

A ja vlen kjo lëvizje?

Reali do Eriksën/ Tottenham kërkon një yll në këmbim!

Real Madrid interesohet për Christian Eriksen të Tottenham, madje ditë më parë u raportuar se...

Goditje 'big' për Juven

Sarri merr me vete yllin e Chelsea!

Jorge Luiz Frello Filho i njohur nga të gjithë si Jorginho është një nga lojtarët...

Mesfushori italian vishet zikaltër

Inter fiton ‘derbyn’ në merkato!

Interi i la kuqezinjtë jashtë Championsit, ndërsa tani ka djegur sërish konkurencën e Milanit në...

"SuperMario" drejt Italisë

Skuadra e Serie A përgatit rikthimin e Balotellit!

Mario Balotelli luajti në pjesën e dytë të sezonit te Marseille dhe pas përfundimit të...

Zikaltërit formojnë sulmin e frikshëm!

Atalanta zyrtarizon goditjen e madhe për CHL!

Atalanta ka arritur të përforcojë skuadrën me një talent në repartin sulmues. Zikaltrit nga Bergamo...

Dorëzohet De Laurentis!

Arrihet marrëveshja/ Hysaj largohet nga Napoli!

Është arritur më në fund marrëveshja mes Atletico Madridit dhe Napolit për Elseid Hysajn. Mbrojtësi...

Tashmë e kryer!

Ylli i Kosovës transferohet në Serie A!

Një lajm i bujshëm është publikuar nga gazetari i njohur italian Gianluca Di Marizio. Mbrojtësi...

REKLAMA