MENU
klinika
Presidenti i FSHF-së

Duka: Policia në stadium, nuk jemi si Anglia

Djali i punon në fotokopje

“Leksioni” i Batistutës për fëmijët

Ai është një legjendë, ka pará mjaftueshëm, pasi ka luajtur me skuadra si Fiorentina, Roma,...

Kombëtarja

Panucci “driblon” çështjen e Durmishajt

Situata rreth sulmuesit shqiptar Fiorin Durmishaj është komplikuar shumë, ku talenti është mes  Kombëtares shqiptare...

Moto GP

Rregulli i ri, ndëshkime për të rrezikshmit

Pas shumë pritje dhe prezantimesh motorësh, këtë fundjavë për të apasionuarit e Moto GP nis...

NBA

Lakers humbin edhe derbin, mbetet kriza

Tashmë vetëm mrekullia mund të bëjë që Los Angelos Lakers të futen në “play-off” në...

Tjetër reagim

FSHF: E sfidojmë Policinë edhe juridikisht

Ka reaguar përsëri FSHF pas deklaratës sqaruese të Policisë së Shtetit, ku shkruhej se vetëm...

Sulmuesi shqiptar

Trajneri grek: Durmishaj na ka zgjedhur ne

Një tjetër “mollë sherri” ka plasur mes FSHF-së dhe federatës greke të futbollit. Ndonëse para...

Përplasja me FSHF-në

Policia: Vetëm 2 stadiume plotësojnë kushtet

Policia e Shtetit ka reaguar dhe shpreh keqardhjen për reagimin e fortë të federatës dhe...

Denoncimi

Arbitri i FIFA-s: Edhe Naim Qarri më goditi

Një katrahurë e vërtetë ajo e djeshmja në Kamzë, që baltos totalisht futbollin shqiptar dhe...

Reagimi

FSHF: Shteti ynë kundër futbollit!

Sekretari i Përgjithshëm në Fshf, Ilir Shulku, ka dalë sot në një konferencë të jashtëzakonshme...

Paralajmërim urgjent

FSHF dhe Arbitrat: Policia në stadium ose ndërpresim…

Federata e Futbollit të Shqipërisë dhe Shoqata e Bashkimit të Arbitrave të Futbollit kërkojnë urgjentisht...

Qarri pezullim përjetë

Kamza përjashtim nga kampionati?

Ajo që ndodhi dje në ndeshjen Kamza-Laçi 1-1, ka shokuar krejt futbollin shqiptar. Dhuna ndaj...

REKLAMA