MENU
klinika
Kartoni 600 mijë euro

Kush ishte lojtari më i shtrenjtë i Superiores?

Drafti i NBA

Zion zgjidhet i pari nga Pelicans dhe rishkruan historinë

Zion Williamson, 18 vjeç dhe 129 kg, ka qenë zgjedhja e parë absolute e Draftit...

Turneu

Dy ish-numrat 1 në botë së bashku në Wimbledon

Tenisti britanik Andy Murray ka disa ditë që po kërkon një koleg për të luajtur...

Postimi i koduar

Inter në prag të surprizave të mëdha! Paralajmëron ndryshimin

Inter po punon në merkato për të ndërtuar skuadrën e sezonit të ardhshëm, me në...

Zyrtare

Benitez ikën nga Newcastle, refuzon edhe Kinën!

Rafa Benitez nuk ka rinovuar kontratën e tij me Newcastle dhe nga 30 qershori ai...

Formula 1

Mercedez nuk njeh limite/ Hamilton udhëheq sërish!

Lewis Hamilton dhe Mercedes vazhdojnë të dominojnë garat e Formula 1 për Botërorin e këtij...

Debutim zhgënjyes për Lerda!

Trajneri i ri e nis keq/ Partizani humb thellë!

Humbje e thellë e Partizanit në miqësoren e parë të zhvilluar në Slloveni, ku të...

"Qetësohuni, do te vij..."

Neymar mezi pret rikthimin te Barça!

Neymar ka dhënë një tjetër mesazh të qartë se dëshiron të largohet nga Paris Saint-Germain...

Katalanasit triumfojnë në merkato

Barcelona ‘fik’ PSG/ Zyrtarizon ish-lojtarin e Juventus!

Barcelona është afër arritjes së marrëveshjes me Norberto Murara, i njohur ndryshe me emrin Neto....

Francezi 'ndez' merkaton

Sarri e telefonon/ Pogba i tregon të ardhmen!

Real Madrid nis të ndjejë kërcënimin e fuqishëm të Juventus, teksa sinjalet që çojnë Paul...

'Tërbohet' Klopp

“Ky nuk është më futboll, do të largohem!”

Jurgen Klopp u shpall kampion i Europës me Liverpool dhe u rendit në vendin e...

LeBron bën merkaton

3 yjet që pritet të vijnë te ‘Lakers’

LeBron James gjithnjë e më shumë është përfshirë në merkaton e Lakers. Skuadra kaliforniane, pasi...

REKLAMA