MENU
klinika
Vendos Nike

LeBron apo Davis? Ja ‘padroni’ i numrit 23 tek Lakers!

'Thyhet' Serena Williams!

Halep shkruan historinë në Wimbledon!

Tenistja rumune Simona Halep fitoi sot grand slam-in e Wimbledon për femra në tenis, pas...

Reagon me akuza të forta

Skënderbeu në kundërsulm ndaj CAS!

Klubi i Skënderbeut ka reaguar në lidhje me vendimin e CAS-it për të mbajtur në...

A do bindet Manchester United?

Reali nuk dorëzohet për Pogba/ Ja strategjia e re

Reali Madridi vazhdon të vëzhgojë në qetësi çështjen Paul Pogba. Sipas asaj që raportojnë mediat...

Të rinovojë apo të shitet?

Donnaruma dhe Milani janë në dilemë!

Në pak më shumë se dy vite, shumë gjëra kanë ndryshuar për Gianluigi Donnarumma. Në...

Gati transferimi me parametra 0

Juventus nuk ndalet/ Tjeter goditje me ‘low cost’

Pasi finalizoi transferimet e Aaron Ramsey, Adrien Rabiot dhe legjendës së klubit Gianluigi Buffon, Juventus...

Luftë mes klubeve

Barça zyrtarizon Griezmann/ Atletico i ‘tregon dhëmbët’!

Barcelona zyrtarizoi nënshkrimin me Antoine Griezmann, duke bërë të ditur se kanë paguar në La...

E ka kërkuar vetë Messi

Menaxheri ‘tremb’ Interin/ Konfirmon interesimin e Barçës

Agjenti i Lautaro Martinez, Alberto Yaque, konfirmoi se kampionët e La Liga-s janë interesuar që...

Europa mbetet ëndërr për 10 vite!

‘Tërmet’ në Korçë/ CAS ‘burgos’ Skënderbeun!

Pritja e gjatë dhe shpresat për një vendim pozitiv nga CAS kanë marrë fund mesditën...

I jep 'leksion' çekes Strycova

Serena Williams në finale të Wimbledon!

Serena Williams është finalistja e dytë e grand slam të Wimbledon. Tenistja amerikane mundi 2-0...

Surprizë në merkaton e NBA

Westbrook lë Oklahomën/ Bashkohet me Harden!

Kur mendohej se merkato e NBA-së ishte në qetësi të plotë ka ardhur surpriza më...

"Dua t’i thyej fytyrën"

‘Nokauti’ më i shpejtë në histori sfidon McGregor-in

Pak ditë pasi regjistroi nokautin më të shpejtë të historisë së UFC, Jorge Masvidal është...

REKLAMA