MENU
klinika
Zyrtarizimi çështje orësh

Shifrat e çmendura të De Ligt te Juve

Parizienët lëvizin në merkato

Leonardo merr tek PSG ‘sherrxhiun’ e Chelsea!

Paris Saint Germain po kërkon të përmirësojë mesfushën dhe drejtori sportiv, Leonardo po mbyll të...

Ngre peshë Londrën!

Katër ‘KO’ radhazi/ Florian Marku ‘shqyen’ kundërshtarin!

Boksieri shqiptar, Florian Marku ka vijuar serinë e tij të fitoreve pasi pasditen e të...

Një gjigand në Shkodër!

Vllaznia merr përforcime nga Amerika!

Skuadra e Vllaznisë në basketboll për meshkuj ka zyrtarizuar afrimin e gjigantit amerikan Nick Evans....

Nën urdhrat e trajnerit të famshëm!

Napoli bën ‘skonto’/ Hysaj zyrtarizohet javës tjetër!

Elseid Hysaj është gjithmonë e më shumë larg Napolit dhe gjithmonë e më pranë Atleticos!...

Perez nuk pyet për Klopp

Real Madrid i ‘etur’ për yje/ Nis sulmi për ‘bishën’ e Liverpool!

Jurgen Klopp i ka kërkuar klubit që të mos pranojë asnjë ofertë për Sadio Mane,...

"Qava dy ditë, i mbyllur në dhomë..."

Tronditet Serie A/ Trajneri i njohur braktis stërvitjen nga sëmundja!

Sinisa Mihajlovic nuk është paraqitur tek Bologna, që filloi fazën përgatitore këtë të enjte. Trajneri...

E parezistueshme për çdo skuadër!

“3 për 1″/ Barcelona mega-ofertë për rikthimin e Neymar!

Barcelona nuk ka ndërmend të ndalet vetëm me blerjen e Antoine Griezmann, sepse shumë shpejt...

Cili do të ishte ekipi i duhur?

PSG apo Liverpool? Agjenti i Coutinho zbulon gjithçka!

Kia Joorabchian, menaxheri i sulmuezit brazilian Philippe Coutinho, në një intervistë për Sky Sports ka...

"Na sill Champions-in!"

Ronaldo rikthehet në stërvitje/ Pritet si hero nga tifozët!

Paraditen e sotme Cristiano Ronaldo u paraqit në J-Medical, aty ku do të iu nënshtrohet...

Vendos Nike

LeBron apo Davis? Ja ‘padroni’ i numrit 23 tek Lakers!

Sponsorët janë më të fortë së kushdo, pasi paratë që ata hedhin në sport diktojnë...

'Thyhet' Serena Williams!

Halep shkruan historinë në Wimbledon!

Tenistja rumune Simona Halep fitoi sot grand slam-in e Wimbledon për femra në tenis, pas...

REKLAMA