MENU
klinika
Detajet dhe klauzola e çuditshme

Ja kur do të zyrtarizohet de Ligt tek Juventus!

Simeone gati për spektakël

Blerje dhe ndryshime/ Ja si do të jetë Atletico Madrid!

Atletico Madrid është kthyer në kantier ndërtimi, duke qenë se shumë lojtarë të formacionit bazë...

Zikaltërit 'shpërthejnë' në merkato

Contes i plotësohet dëshira/ Interi mbyll disa marrëveshje!

Stefano Sensi është një futbollist i Interit dhe në ditët e para të javës së...

Perez 'nuk i kursen' dhuratat

Real Madrid nuk ndalet/ Firmos ‘diamanti’ i Spanjës!

Jo vetëm merkato në ekipin e parë të Zinedine Zidane, por edhe te Real Madrid...

Ekipi italian 'dashurohet' pas "Supermario"

Serie A edhe më e bukur/ Përgatitet rikthimi i Balotellit!

Parma-Balotelli është ‘dashuria’ e re që ka lindur në merkato.  Klubi verdheblu duket se është...

"Kokë më kokë"

Roma dhe Juventus pranë akordit për shkëmbimin e bujshëm!

Juventus-Roma ka qenë një aks tepër ‘i nxehtë’ në këtë merkato verore . Sipas “Sky...

Zhgënjen tifozët e Romës!

Mungon zyrtarizimi/ De Rossi zgjedh destinacionin e ri!

Pasi Roma i dha duart, u mendua se Daniele de Rossi në Itali nuk do...

Surprizojnë drejtuesit e klubit

Të ‘mbytur’ nga dëmtimet/ Warriors merr vendimin për Thompson-Durant!

Drejtuesit e Golden State kanë kaluar shumë telashe në 5 ditët e fundit për të...

Reformë nga IOC

Revolucion në olimpiada/ Ndryshojnë kriteret e organizimit!

Komiteti Olimpik Ndërkombëtar (IOC), në mbledhjen e fundit të bordit drejtues ka vendosur të ndërmarrë...

Uefa me' dorë të hekurt'

Milan i thotë ‘mirupafshim’ Europës!

Lajmi qarkullonte prej kohësh dhe kuqezinjtë shpresonin t’ia hidhnin paq, por Uefa nuk u kursye...

Parizienët 'kursehen' në merkato

Habit Leonardo/ PSG realizon dy goditje ‘low cost’

Filozofia e Milanit për të mos shpenzuar shumë duket se është injektuar thellë te Leonardo....

Premtimi

Sarri: Juventusi im do të argëtohet në fushën e lojës

Mauricio Sarri ka dhënë intervistën e tij të parë si bardhezi dhe këtë e ka...

REKLAMA