MENU
klinika
Polaku gati të mbyllë karrierën si bavarez

Kontratë “të përjetshme”/ Bayern ‘blindon’ Lewandowskin!

Gati superoferta për Interin

Napoli ndërhyn në çështjen “Icardi”

Napoli futet fuqishëm në garën për të firmosur me Mauro Icardin. Aurelio De Laurentiis mesa...

Historike!

Milani konfirmon: Do të shkojmë në Kosovë!

Pasi është përjashtuar nga Kupat e Europës (një pajtim i detyruar nga drejtuesit kuqezi, shkak...

80 mln plus dy superlojtarë!

Reali ofertë ‘stratosferike’ për Pogba!

Prej javësh emri i Paul Pogba ‘ndez’ merkaton e Manchester United, Juventus dhe Real Madrid,...

Te Barça duan Neymar!

Griezmann ‘bën lëmsh’ Bartomeun!

Situatë mjaft e tensionuar në kampin e Barcelonës dhe kjo jo për shkak të temperaturave...

Blerja e madhe e Barcelonës

Prezantohet De Jong/ Zgjedh numrin e fanellës!

Frenkie De Jong do të prezantohet sot nga Barcelona, edhe pse blerja e tij u...

'Dorëzohet' Liverpool

Milan shumë pranë kampionit të Europës!

Milani është duke tentuar të marrë një mbrojtës qendre për ta vendosur përkrah kapitenin Romagnoli,...

Sportmediaset zbulon prapaskenën

Icardi pranon ofertën e Juventusit!

Transferimi i Mauro Icardi te Juventus duket se është i paevitueshëm. Pas takimit në Ibiza...

"MVP" pret ofertën e kampionëve

Kërkohet nga të gjithë/ Leonard takon ekipet e Los Angelos!

Të gjithë duan të mësojnë se cila do të jetë e ardhmja e Kawhi Leonard,...

Vendimet

Komiteti Ekzekutiv i FSHF kërcënon klubet e Superligës për financat

Komiteti Ekzekutiv në Federatën Shqiptare të Futbollit ka hedhur poshtë kërkesën e klubeve të Superligës...

Pista e Sachsenring

Marquez e nis me këmbë të mbarë/ Më i shpejti në provat e lira!

Marc Marquez me Honda ka qenë më i shpejti sot në pistën e Sachsenring, ku...

Zhgënjeu këtë sezon

Buzëqesh Tottenham/ Real gati të shesë ‘pasardhësin e Ronaldos’

Real Madrid është gati të shesë Mariano Diaz këtë verë teksa Tottenham Hotspur po konsideron...

REKLAMA