MENU
klinika
Ikonat e tenisit

Murray dhe Williams e nisin me fitore ‘aventurën’ në Wimbledon

Vjen edhe Green nga kampionët

Ylli i NBA-së braktis Golden State për Lakers

Duket se beteja për titullin kampion sezonin e ardhshëm do të jetë një çështje mes...

Pasiguri tek "The Reds"

Liverpool i frikësuar nga ‘divorci’ i Klopp!

Liverpool ndihet i ‘frikësuar’ se mund të humbasë trajnerin Jurgen Klopp, nëse gjermani nuk do...

Messi e mbyll me te kuq!

Argjentina triumfon ndaj Kilit

Argjentina mposhti Kilin me rezultatin 2-1 dhe arriti të renditet në vendin e tretë të...

Kohë largimesh tek verdhezinjtë

Eksod tek Dortmund/ 8 lojtarë me ‘valixhe në duar’

Pas 4 afrimeve shumë cilësore siç janë ato të Nico Schulz, Thorgan Hazard, Julian Brandt...

Çfarë goditjesh nga bardhezinjtë?

Nga Pogba tek Pirlo/ Formacioni i yjeve me ‘0 lek’ nga Juventus

Juventusi është klubi që godet më mirë se askush tjetër në merkato, kur është fjala...

Polaku gati të mbyllë karrierën si bavarez

Kontratë “të përjetshme”/ Bayern ‘blindon’ Lewandowskin!

Për Robert Lewandowskin nuk do të ketë ekip tjetër në të ardhmen përveçse Bayern Munich....

Gati superoferta për Interin

Napoli ndërhyn në çështjen “Icardi”

Napoli futet fuqishëm në garën për të firmosur me Mauro Icardin. Aurelio De Laurentiis mesa...

Historike!

Milani konfirmon: Do të shkojmë në Kosovë!

Pasi është përjashtuar nga Kupat e Europës (një pajtim i detyruar nga drejtuesit kuqezi, shkak...

80 mln plus dy superlojtarë!

Reali ofertë ‘stratosferike’ për Pogba!

Prej javësh emri i Paul Pogba ‘ndez’ merkaton e Manchester United, Juventus dhe Real Madrid,...

Te Barça duan Neymar!

Griezmann ‘bën lëmsh’ Bartomeun!

Situatë mjaft e tensionuar në kampin e Barcelonës dhe kjo jo për shkak të temperaturave...

Blerja e madhe e Barcelonës

Prezantohet De Jong/ Zgjedh numrin e fanellës!

Frenkie De Jong do të prezantohet sot nga Barcelona, edhe pse blerja e tij u...

REKLAMA