MENU
klinika
NBA

Votimi, përvijohen skuadrat e “All Star Game”

Kuqezinjtë fitojnë minimalisht

Vjen fitorja e dytë e Kombëtares U-17

Pasi mposhtën Maqedoninë e Veriut, Kombëtarja shqiptare U-17 e drejtuar nga Elvin Beqiri, ka siguruar...

Lëmë pas Malin e Zi dhe Kosovën

10 klubet e Superiores gjenerojnë 7 mln euro në vit

Që Superliga shqiptare ka probleme financiare, kjo është e dukshme pasi klubet vuajnë në likuiditetet...

Mesfushori shqiptar larg Malagas

“Ankand” për Baren, e duan 3 klube të La Liga-s

Dy nga tre futbollistët e Kombëtares shqiptare që laujnë në ligën e dytë spanjolle pritet...

Drejtori sportiv i Lazios nuk heq dorë

Tare përdor të gjitha “kartat” për Kumbullën

Futbollisti shqiptar më i lakuar në këtë merkato dimërore është Marash Kumbulla. Mbrojtësi i Kombëtares...

Piloti veteran surprizon të gjithë

Carlos Sainz fiton Rally Dakar për herë të tretë

Piloti veteran spanjoll Carlos Sainz fiton Rally Dakar për herë të tretë. Ai triumfoi me...

Rekord për trojet shqiptare

Nga Drenica te Napoli, hapi galopant i Rrahmanit

Nga Drenica e Kosovës, te Napoli në Serinë A. Amir Rrahmani bën hapin galopant të...

Mbrojtësi i Kombëtares

Dermaku i bindur: Dua të qëndroj te Parma

Më në fund, Kastriot Dermaku është rikthyer titullar në fushë për Parmën, pavarësisht se bëhej...

NBA

Bucks dhurojnë spektakël, përmbys Denver

Vijon spektakli në ndeshjet e NBA. Skuadra e Milëaukee ka triumfuar 128-123 ndaj Boston, në...

Pritet zyrtarizimi

Një shqiptar i bashkohet Hysajt te Napoli

Ka qenë pjesë e Kombëtares shqiptare, por konkurrenca e fortë para disa vitesh e la...

Legjenda në një post drejtues

Casillas tundon, e duan president të federatës

Kështu e mendojnë në Spanjë, ku është hedhur hipoteza e bujshme që Iker Casillas të...

Trajneri sqaron situatën

Kërcënohet me vdekje presidenti i Marseille

Tek Olympique Marseille situata nuk është aspak e këndshme. Kjo për shkak të vendimit të...

REKLAMA