MENU
klinika
Flet "Super Mario"

‘Godet’ Balotelli/ ‘Ngre në qiell’ Messin dhe injoron Ronaldon

Dënohen Gega dhe Telushi

Disiplina ‘dush të ftohtë’ Partizanit në fund të sezonit

Komisioni i Disiplinës i ka dhënë një ‘shkundje’ ekipit të Partizanit në përfundim të sezonit...

Barazojnë serinë e "Play Off"

NBA/ Portland ‘shtang’ Denver në transfertë

Gjysmëfinalja e Perëndimit mes Denver Nuggets dhe Portland Trail Blazzers rezultoi një ‘surprizë e hidhur’...

Champions League

Messin s’e ndal dot askush/ ‘Çmontohet’ Liverpool

Barcelona ka triumfuar në ‘finalen e parakohshme’ të Champions League. Katalanasit mposhtën 3-0 Liverpoolin duke...

Merkato

Napoli gati ta largojë/ Interi ‘hap derën’ për Hysaj

Elseid Hysaj po kalon momentin më të vështirë tek Napoli pas emërimit të Carlo Ancelottit...

Mesfushori Kosovar

Po shkëlqen në Gjermani/ Bayern kërkon Rashicën

Milot Rashica po zhvillon sezonin më të mirë në karrierë duke shkëlqyer me Werder Bremen...

'Tërbohet' Gattuso

La makinën pa benzinë/ Milani gjobë të ‘kripur’ mesfushorit

Rezultatet aspak të mira kohët e fundit nuk janë i vetmi shqetësim tek Milani. Kriza...

Portieri legjendar

Casillas me urgjencë në spital/ Pëson atak kardiak

Ish-porteri i Realit të Madridit dhe përfaqësueses së Spanjës, Iker Casillas është shtruar me urgjencë...

E konfirmon UEFA

Shtyhet inagurimi i “Arenës Kombëtare”

Tifozët shqiptarë duket se do të presin ende për inagurimin e “Arenës Kombëtare” Impianti i...

Triumfon ndaj Tottenham

Ajax vijon të mrekullojë në Champions

Ajaxi i Amsterdamit vijon të shkruajë historinë në Champions League. Ekipi i Ten Hag mori...

Publikohen fotot

Ja si duken fanellat e Interit për sezonin e ri

Kanë ardhur konfirmimet zyrtare për fanellën e re të Interit për sezonin e ardhshëm. “Footyheadlines”...

Foto

Ronaldo nuk ndalet as jashtë fushës/ Blen ‘bishën’ e radhës!

Cristiano Ronaldo nuk njeh limite në fushën e blertë, ku pavarësisht moshës performanca e tij...

REKLAMA