MENU
klinika
“Kam shumë kohë që e pres këtë sfidë"

Amir Khan konfirmon: Do të ndeshem me legjendën!

Lojtarë që do i donte çdo skuadër

40 mln euro plus 2 yje/ Barça ofertë të re për Neymar!

Neymar dëshiron të kthehet te Barcelona dhe Paris Saint Germain nuk ka ndërmend të bëjë...

Befasojnë parizienët!

PSG zyrtarizon yllin e Dortmundin!

Mbrojtësi francez Abdou Diallo ka firmosur zyrtarisht me Paris Saint-Germain pasditen e së martës. Kampionët...

I kërkuar nga Zidane

Atletico shtang Realin/ Gati ti ‘vjedhë’ lojtarin e preferuar!

Christian Eriksen është gjithnjë e më shumë pranë transferimit në Spanjë dhe veçanërisht në Madrid....

Për 2 mln më shumë!

Ishte i preferuari i Milanit/ Roma e rrëmben në ‘sekondat e fundit’!

Pas Mancinit nga Atalanta, Roma ka arritur akord duke mbyllur një tjetër blerje, edhe pse...

Zikaltrit një hap larg blerjes

Inter bën ofertën e duhur/ Lukaku gati ndaj Juventusit!

“AS” raporton se Interi është vetëm ditë larg blerjes së sulmuesit të Manchester United Romelu...

Vendimi i çuditshëm

FIFA i ndryshon emrin Juventusit!

Të gjithë të apasionuarit e lojës FIFA në Play Station nuk duhet të lodhen më...

“Pit Stop” më i shpejtë

Red Bull vendos rekordin historik në Silverstone!

Gjatë garës së Çmimit të Madh të Britanisë së Madhe në Formula 1, skuadra e...

Problemet në mbrojtje

Milan ‘prenoton’ shokun e Shaqirit dhe Xhakës!

Jo vetëm Lovren, Pezzella dhe emra të tjerë. Milani është duke bërë sondazhe edhe për...

'Trembet' Atletico Madrid

‘Tekat’ e Napolit, mbajnë peng transferimin e Hysaj!

Elseid Hysaj nuk do të jetë futbollisti më i ri i Atletico Madrid-it. Gazetari i...

Porto i gjen punë të re

Dorëzohet Casillas/ Heq dorë nga futbolli i luajtur

Iker Casillas tërhiqet përfundimisht nga futbolli i luajtur, por jo nga ai i zyrave. Ish-portieri...

Merr numrin e 'Princit' bardhezi

Juventus prezanton blerjen e re!

Juventusi ka prezantuar zyrtarisht afrimin më të fundit, Aron Ramsay. Futbollisti anglez la Arsenalin për...

REKLAMA