MENU
klinika
Botërori i atletikës

Amerikani Coleman shpallet kampion bote!

Ja formacionet

Sot rikthehet derbi i kryeqytetit!

Sot luhet derbi i parë i këtij sezoni. Tirana dhe Partizani do të përballen mes...

Nuk ka fitues ne Madrid

Derby mbyllet në ‘paqe’/ Real ruan kryesimin!

Ka përfunduar pa fitues derbi i Madridit mes Atleticos dhe Realit, që pati grintë, dëshirë...

Zikaltërit kalojnë edhe Sampdorian

Sanchez i bën të githa/ Inter ruan kreun!

Interi nuk gabon në transfertën ndaj Sampdorias, ku ia doli të marrë fitoren e gjashtë...

La Liga

Barcelona ‘thyen’ mallkimin/ Triumfon ne transfertë

Barcelona ka thyer mallkimin e transfertave, që e ndiqte që prej vitit të kaluar pas...

Gati projekti madhor

E bujshme: Milan shitet në fund te vitit!

Fondi “Elliot” është duke negociuar fuqishëm për të shitur Milanin tek pronari i “Louis Vuitton”,...

Paraqitja e shqiptarit nuk mjafton

Ronaldo thyen Berishën/ Juve kap kreun!

Juventus ka marrë fitoren e tretë radhazi në kampionatin italian pasi ka mundur 2-0 Spal-in...

"The Reds" nuk ndalen

7 nga 7/ Liverpool fiton ‘ndeshjen e gafave’!

7 nga 7, Liverpooli i Jurgen Klopp nuk di të ndalet. 21 pikë pas 7...

Po e pret prej kohësh

Fiksimi i Mourinhos? Drejtimi i kësaj skuadre!

Jose Mourinho ka refuzuar mjaft propozime për të drejtuar ekipe të mëdha muajt e fundit,...

Befason braziliani

Neymar fal Barcelonën, por me një kusht

Neymar dhe Barcelona duket se mund të gjejnë gjuhën e përbashkët mes tyre dhe çështja...

Kampionati Botëror i atletikës

Luiza Gega kualifikohet në finale!

Luiza Gega arrin objektivin e parë në Kampionatin Botëror të atletikës që ka nisur sot...

Bajramaj rekord me 22 gola

“Çmenduri kosovare”! Ferronikeli fiton 40-0

Skuadra e femrave te Ferinokelit ka thyer një rekord në futbollin e femrave, teksa ka...

REKLAMA